Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

6 yasındakı oglum,

oglum altı yasında,ıkı gun once genız etı amelıyatı oldu,genız etınden kaynaklanan konusma bozuklugu var,operayon henuz cok yenı acaba konusması kendılıgınden duzelırmı bu konuda anne babası olarak nasıl bır yardımda bulunabılırız,hatayda yasıyoruz adana yada mersınde konusma terpıstı malesef yok,antalya,ankara yada ıstanbulda bır terapıste gıtme ımkanımız var,tedavı suresı hakkında bılgı verırsenız sevınırım,tesekkurler.
07-12-2008
Ece CAN
Diğer
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
4 Yanıt
FIRAT SAKAR Özel Yeni Duyum Rehabilitasyon Merkezi Çukurova- ADANA Özel Galleria Kulak Burun Boğaz Hastanesi Seyhan - ADANA GSM:0535 974 09 79 firatsakar@gmail.com Adana'da ki dil konuşma terapisti olarak buldum.http://www.dkbud.org/detailpage.tr.php?strPageName=Terapistler bu adresten dil konuşma terapistlerini bulabilirsiniz. Başarılar..
30-10-2012
Yunus POLATOĞLU
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

İnceleyin lütfen.Yeni çıkan ,evde kendinizin yapabileceği bir dil terapisi yazılımı
17-09-2012
Asli EFEOĞLU
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

ilginize tesekkur ederım,adana da yok dıye bılıyorum,bıldıgınız bır konusma terapıstı varsa bu konuda bılgı verırsenız sevınırım.tesekkurler.
21-12-2008
Ece CAN
Diğer

Bir değerlendirme yapıp problemi ve uygulanacak terapi yöntem ve programını saptamadan terapilerin ne kadar süreceği ile ilgili bir şey söylemek çok doğru olmayacaktır. Terapilerin süresi birçok faktörden etkilenir. Çocuğun performansı, dikkati, terapilere katılması, ailenin terapilere katılarak sürekliliğini sağlaması da bu faktörler içinde önemlidir. Bir dil ve konuşma terapisti ile yüzyüze (çocuğunuzla birlikte) görüşmeniz gerekiyor. Bahsettiğiniz illerde çalışan dil ve konuşma terapistleri bulunmakta.
18-12-2008
Betül ÖZSOY
Dil ve Konuşma Terapisti

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi