Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

4/Bli arkadaşlar

size bir sorum olacak. hastane yönetimi ile anlaşarak 1 yıllık ücretsiz izin alabileceğimiz yönünde bir duyum aldınızmı yada bu konuda bir fikriniz varmı? ayrıca 1 yıl içerisinde 30 günlük rapor hakkımız var. peki biz kurul raporu alarak bu 30 günü aşabiliyormuyuz? cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
02-05-2008
Fatma YALÇIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi
Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.
2 Yanıt
teşekkürler nagihan.ben bu aralar yine araştırma içerisindeyim çünkü 2 ay sonra doğum iznine ayrılacağım. 1yıl ücretsiz izin alabileceğimizi duymuştum ama pek mümkün olamayacak bişey gibi görünüyor.
03-05-2008
Fatma YALÇIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

kurul raporundan kastettiğin, en az 3 dr. imzalı raporla 30 gün rapor alabiliyorsun. heyete girerek (sağlık kurulu)de 90 güne kadar rapor alabiliyorsun. çalıştığım hastanede 4/b arkadaşın birisi bunların hepsini kullanabildi. tabi amiri ve başhekimle konuştuktan sonra. 1 yıllık ücretsiz izin olayı keşke olsa.ben de araştırıyorum. benim aldığım bilgi, doğum izninden sonra tazminatını almadan istifa edersen, 1 yıl dolmadan 1 ay önce başhekimliğe dilekçe veriyorsun ve kadron boşsa, ihtiyaç devam ediyorsa işine tekrar geri dönüyorsun. idarenin insiyatifine bırakılmış gibi geliyor bana.
03-05-2008
Nagihan E. DİLBAZ
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

EÇOP'ta MEBBİS Yıl Sonu Değerlendirme İşlemlerini (RAM Evrakları Gönderim) Hızlıca Yapın!

İş Arayanlar

iş arayan 571 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

2 gün önce

Gözdenur S.
Psikolog

Bugün

Hacer D.
Sosyolog

Dün

Aleyna Ş.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Bugün

Zeynep Ç.
Dil ve Konuşma Terapisti

Bugün

Dilya M. J.
Dil ve Konuşma Terapisti

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.