Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

2010 yılı ocak ayı ücretleri.

arkadaşlar ocak ayı ücretleri ne alemde bilgisi olan mar mı ne zaman hesaplara geçirilecek icmal ne zaman yayınlanır?

22-03-2010
Eyüp Sultanhan ATABAY
Kurs Müdürü
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
9 Yanıt
İcmal yayınlandı...
25-03-2010
Belirtilmemiş

sayın ayparçası duyum mu söyledikleriniz yoksa herhangi bir yetkili ile mi görüştünüz?
24-03-2010
Eyüp Sultanhan ATABAY
Kurs Müdürü

Ödenek m.e.bakanlığına aktarılmış...
24-03-2010
Belirtilmemiş

Bu nedir şimdi. Bakanlık parayı yatırmayacak demek mi bu? bugün yatırsalar meb'den işlemler jet hızıyla geçse yarın mal müdürlüğünün hesabında yarın perşembe en erken biz parayı pazartesi alırız. Bütün kurum sahibi Arkadaşlar planları buna göre yapsınlar.. Hepimize geçmiş olsun demekten başka yapacak birşey yok. Bakanlığa binlerce faks çeksekde birşey değişmeyecek..
24-03-2010
Eyüp Sultanhan ATABAY
Kurs Müdürü

DUYURU Sayın Üyemiz Bildiğiniz üzere Ocak 2010 ayına ait ödenek talebimiz Maliye Bakanlığınca şu ana kadar karşılanmamıştır. Konu hakkında Maliye Bakanlığı nezdinde girişimlerde bulunulmuş olup, Sayın Müsteşarla bu husus başta olmak üzere bu gün bir görüşme yapılacaktır. Kurum sahibi arkadaşlarımızın talebi üzerine Maliye Bakanlığının faks numarası aşağıda belirtilmiştir. Saygılarımla. 23.03.2010 Mustafa AKDEMİR Genel Başkan Eki: Ödenek hakkında Sayın Bakana yazılan yazı. Maliye Bakanlığı Faks: 0312 - 425 00 58 Sayı: 400/194 23.03.2010 Konu: Ödenek gecikmesi Sayın Mehmet ŞİMŞEK Maliye Bakanı Kurumlarımızın (Rehabilitasyon Merkezleri) özürlü bireylere vermiş olduğu eğitimin bedeli, her ay Milli Eğitim Bakanlığınca Bakanlığınızdan talep edilmekte, Bakanlığınızca da serbest bırakılan ödenek, kurumlarımızın bağlı bulunduğu saymanlıklar hesabına aktarılmaktadır. Şu anda serbest bırakılması beklenen ödeneklerimiz Ocak 2010 ayına ait olup, Milli Eğitim Bakanlığınca Bakanlığınızdan 11.03.2010 tarihinde talep edilmiştir. Kamuda çalışan işçi-memurlara gecikme olmadan maaşlarını ödeyen Maliye Bakanlığının, kurumlarımızda çalışmakta olan personelin düzenli maaş almasını, vergi vb. borçlarını ceza-icra gibi yaptırımlarla karşılaşmadan ödemesini de düşüneceğinden şüphemiz bulunmamaktadır. Ancak, ödenek aktarımında yaşanan gecikmeler belirtilen sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Konuya ilginizi beklerken, illerdeki saymanlıklarca da özellikle bu ay yaşanan gecikmelerin dikkate alınmasının beklentisi içinde bulunulduğunu saygılarımla arz ederim. Mustafa AKDEMİR Genel Başkan
23-03-2010
Belirtilmemiş

bakan parayı repoya yatırmış faizinin gelmesini bekliyomuş :) 1 hafta salladı ne para kazanmıştır.
23-03-2010
Mustafa TAŞŞER
Diğer

Yahu arkadaşlar bu ödemeler birleştirilecek deniliyordu 2 ay birden verilecekti (duyum) o ay bu ay olmasın; yoksa nicedir evraklar bakan beyin önünde imzada..
23-03-2010
Eyüp Sultanhan ATABAY
Kurs Müdürü

Bu ay çok geç kaldı.. yarın yatırsalar paraları icmal aktarım mal müdürlüğü bizim iş haftaya kalır..
22-03-2010
Eyüp Sultanhan ATABAY
Kurs Müdürü

M. Bakanı imzalamamış daha...
22-03-2010
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

İş Arayanlar

iş arayan 569 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Selinay A.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Dün

İrem E.
Eğitim Koordinatörü

Dün

Merve E.
Psikolog

Dün

Tugba G.
Sosyolog

Dün

Hüseyin M. Ü.
Odyometrist