Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

19 mayıs universitesinde zihinsel engelliler bölümü okumak

ben yeni tercih yapıcam ve 19 mayıs üniversitesini yazmayı dusunuyorum sizce nasıl egıtımı ve mezun olduktan sonra bı artısı olurmu ıs alanında

18-06-2011
Neslihan DEMİRCİOĞLU
Öğrenci
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
2 Yanıt
benim kuzenim samsun zihin eng öğrt 2. öğretim okuyor gayet memnun tek sorunun samsunda yemek fiyatlarının pahalı olmasını söylüyor. ben anadolu işitme mezunuyum ama anadoluyu pek tavsiye etmem bir kaç zihin hocasını tanıyorum ve kompleksli tipler, hasan öğretmenin dediği gibi zihin öğrt olmak için hangi okuldan mezun olmanız çok önemli değil. samsun gayet uygun bence.
23-06-2011
Seyfettin ÇAM
İşitme Engelliler Öğretmeni

bu alanda çalışma konusunda aslolan diplomadır. Mezun olunan okulun adı dışında pek bi fark yoktur. Fakat kendini daha fazla geliştirme olanağı ve daha fazla bilgi birikimine sahip olarak mezun olmak için öğretim görevlisi kadrosunun da önemi vardır. Tabi 4 yılını geçirecek bir öğrenci için üniversitenin diğer özellikleri de önemlidir. Anadolu üniversitesini pek bi' överler. Bi anlamda haklılar da. Köklü bi geçmişi var. 19 mayıs hakkında bi fikrim yok ama yukarıda saydığım kriterlere göre küçük bi araştırma yapmanı da öneririm.
18-06-2011
Hasan MERT
Özel Eğitim Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 830 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Betül C.
Sosyal Hizmet Uzmanı

Bugün

Cüneyt B.
Uzman Öğretici

Bugün

Ayşe H.
Uzman Öğretici

Bugün

Bilge A.
Çocuk Gelişimcisi

Bugün

Kahraman A.
Sosyolog

21 yıllık birikim ve tecrübeyi içeren EÇOP ile tüm işlemlerinizi hızlıca yapın!

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.