Özel Yıldız Yağmuru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Yıldız Yağmuru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Yıldız Yağmuru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi

Kurumsal

ÖZEL YILDIZ YAĞMURU ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ,

Zeynep Aysun Bereceli tarafından Özel Yıldız Yağmuru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. adı altında 10.05.2010 tarihinde kurulmuş ve belirtilen tarihten itibaren çalışma izni alınarak eğitime başlanmıştır. Rehabilitasyon Merkezimiz 04.03.2014 tarihinden itibaren Kurucu ve Kurum Müdürü Ayten Dedeoğlu tarafından yönetilmektedir..

Kurumumuzda Talim Terbiye Kurulu tarafından kabul edilen, Dil ve Konuşma Güçlüğü Destek Eğitim Programı, Zihinsel ve Bedensel Engelli Bireyler Destek Eğitim Programı, Özel Öğrenme Güçlüğü ve Yaygın Gelişimsel Bozukluk Destek Eğitim Programı uygulanmaktadır.

Dil ve Konuşma Güçlüğü, Zihinsel Engelliler, Özel Öğrenme güçlüğü, Yaygın gelişimsel bozukluklar, otizm, down sendromu, davranış bozuklukları, okuma yazma güçlüğü, okul başarısızlığı, aile danışmanlığı, psikolojik yardım, mental retardasyon, matematik başarısızlığı, dikkat eksikliği ve hiperaktivite eğitimleri verilmektedir. Kurumumuzda Psikolojik Testler ve Gelişmiş Testler Uygulanmaktadır.

Rehabilitasyon Merkezimiz, Bahçelievler İlçesinin Yenibosna Mahallesinde bulunmaktadır. Beş kattan oluşan kurumumuzda bireysel ve gurup eğitimleri verilmektedir. 1 Dil ve Konuşma Güçlüğü Destek Eğitim Sınıfı, 6 Zihinsel Engelliler Bireyler Destek Eğitim Sınıfı, 2 Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Destek Eğitim sınıfı, 3 Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Sınıfı, 4 Grup Eğitim Sınıfı, 1 Fizyoterapi Odası, 1 Görüşme Odası, 1 BEP Odası, Müdür Odası, Öğretmenler Odası, Uygulama Evi, 2 adet Bekleme Salonu ve Bahçe Oyun Alanı mevcuttur, 3 adet servis aracı bulunmaktadır ve servis araçlarımızla öğrencilerimizi ücretsiz olarak taşımaktayız.

Herhangi bir yaş sınırlaması olmadan eğitim verilen kurumumuzda,eğitimdeki yeni gelişmeler eğitim kadromuz tarafından yakından takip edilmektedir ve bilimsel veriler doğrultusunda eğitim verilmektedir.

YILDIZLARIMIZ :

Kurumumuz; öğrencisi, öğretmeni, anne ve babasıyla her zaman gelişime ve değişime açıktır. Öğrenme sürecinin en iyi şekilde işletilmesini ve toplumun her alanında faydalı yıldızlar kazandırmayı hedeflemektedir.

ÖZEL SERVİS AYRICALIĞI :

Kurumumuzda eğitim alan öğrencilerimize verilen servis hizmeti, özel okul servis taşıma kurallarına uygundur. Belediye sınırları içinde ''Güzergah Kullanım İzin Belgesi'' alınmış, güvenilir araçlarımızla ücretsiz olarak servis yapılmaktadır.

AKTİF EĞİTİM :

Kurumumuzun eğitimsel süreci; öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına yöneliktir. Hayata uyarlanıp, genellenebilecek çeşitli becerilerin kazandırılmasına ve kullanılmasına fırsat oluşturacak doğrultuda devam etmektedir.

ETKİNLİKLER :

Kurumumuzda eğitim alan öğrencilerin; sosyal, toplumsal alan becerilerinde artış sağlamak ve bireysel bağımsızlıklarını kazanmalarına yardımcı olmak amacıyla sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlenmektedir.

Kurumdan Görünümler Tümü