Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi - Verilen Eğitimler

Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi - Verilen Eğitimler
Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
İş Arayanlar

iş arayan 971 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Hatice N. Y.
Psikolog

Dün

Betül C.
Sosyal Hizmet Uzmanı

Bugün

Merve D.
Fizyoterapist

Bugün

Kahraman A.
Sosyolog

Bugün

Dilara D.
Çocuk Gelişimcisi

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!

İş mi Arıyorsunuz?

Mezun oldunuz, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Verilen Eğitimler

Son yıllarda otizm ile ilgili yapılan araştırmalarda ortaya çıkan en çarpıcı sonuçlardan biri aile katılımının önemi ve etkililiğidir. Ailelerin etkin ve yoğun katılımı ancak eğitim seanslarında aktif rol almaları ile sağlanabilir. Ailenin çocuğun gelişimine en fazla katkı ve desteği sağlamasının yolu ise oyun gelişimini desteklemekten geçmektedir.

Rüzgar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde 'Oyun Bazlı Aile Eğitim ve Dil Programı' uygulanmaktadır. Program kapsamında aileler 'Uzmanlık' ve 'Koçluk' seanslarında gözlemci ve uygulamacı olarak yer almaktadırlar. Çalışmaları yazılı ve görsel olarak tekrarlamaktadırlar.

Oyun Bazlı Aile Eğitim ve Dil Programı sistematik sıralanmış modüller çerçevesinde çalışılmaktadır. En geniş çalışma süresi 6 aydır ancak erken dönemde yoğun eğitimin önemi gözetildiğinde farklı süreler ile çocuk ve aileye uygun olarak düzenlenebilir.