Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi - Verilen Eğitimler

Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi - Verilen Eğitimler
Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Verilen Eğitimler

Son yıllarda otizm ile ilgili yapılan araştırmalarda ortaya çıkan en çarpıcı sonuçlardan biri aile katılımının önemi ve etkililiğidir. Ailelerin etkin ve yoğun katılımı ancak eğitim seanslarında aktif rol almaları ile sağlanabilir. Ailenin çocuğun gelişimine en fazla katkı ve desteği sağlamasının yolu ise oyun gelişimini desteklemekten geçmektedir.

Rüzgar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde 'Oyun Bazlı Aile Eğitim ve Dil Programı' uygulanmaktadır. Program kapsamında aileler 'Uzmanlık' ve 'Koçluk' seanslarında gözlemci ve uygulamacı olarak yer almaktadırlar. Çalışmaları yazılı ve görsel olarak tekrarlamaktadırlar.

Oyun Bazlı Aile Eğitim ve Dil Programı sistematik sıralanmış modüller çerçevesinde çalışılmaktadır. En geniş çalışma süresi 6 aydır ancak erken dönemde yoğun eğitimin önemi gözetildiğinde farklı süreler ile çocuk ve aileye uygun olarak düzenlenebilir.