Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi

Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 579 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Zehra G.
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Bugün

Esma A.
Dil ve Konuşma Terapisti

Bugün

Rümeysa I.
Fizyoterapist

Bugün

Murat C. İ.
Psikolog

Dün

Merve D.
Fizyoterapist

Kurumsal

Rüzgâr Terapi Merkezi farklı gelişen çocukların bedensel, duygusal, bilişsel, sosyal gelişimlerinin sağlanması; bu çocukların şu anda ve gelecekte "mutlu" ve "uyumlu" bir yaşam sürmeleri için gereken temellerin atılması amacıyla 2001 yılında kuruldu.

Rüzgâr Terapi Merkezi bu amaç doğrultusunda bilimsel gelişmeleri ve yayınları takip eden, uzman bir kadroyla ve multidisipliner bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Özel eğitim uzmanı, çocuk gelişim ve eğitim uzmanı, psikolojik danışman, psikolog, fizyoterapist, sınıf öğretmeni ve çocuk eğitimcisinin hizmet vermekte olduğu kurumumuzda farklı gelişim gösteren çocuklara bütünlüklü bir bakış açısıyla yaklaşılmakta; her çocuğun kendine özgü olduğunun bilincinde olarak, çocukların öğrenme stillerine, kişiliklerine uygun farklı programlar kullanılmaktadır. Kullanılan programlar arasında uygulamalı davranış analizi, PECS, sensorik entegrasyon, montessori, küçük adımlar, portage ETEÇOM, OÇİDEP ve Otistik Çocuklar Aile Eğitim programlarını sayabiliriz.

Farklı gelişen çocuğun sosyal çevresinin çocuğun gelişiminde taşıdığı önemi göz önüne alarak, ebeveynlerin veya aile bireylerinin çocuklarının seanslarına katılıp gözlem yapmasını ve aktif olarak görevler almasını destekliyoruz. Böylece merkezimiz çatısı altında ebeveynler ve aile üyeleri, uzmanlar eşliğinde uygulamalı olarak çalışma fırsatı bulabiliyorlar. Ayrıca ailelerin eğitimine katkıda bulunmak amacıyla ailelere yönelik, farklı disiplinlerden uzmanların katıldığı seminerler düzenliyoruz.