Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi

Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
Özel Rüzgar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!

İş mi Arıyorsunuz?

Başka bir şehire taşınmayı düşünüyor, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Kurumsal

Rüzgâr Terapi Merkezi farklı gelişen çocukların bedensel, duygusal, bilişsel, sosyal gelişimlerinin sağlanması; bu çocukların şu anda ve gelecekte "mutlu" ve "uyumlu" bir yaşam sürmeleri için gereken temellerin atılması amacıyla 2001 yılında kuruldu.

Rüzgâr Terapi Merkezi bu amaç doğrultusunda bilimsel gelişmeleri ve yayınları takip eden, uzman bir kadroyla ve multidisipliner bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Özel eğitim uzmanı, çocuk gelişim ve eğitim uzmanı, psikolojik danışman, psikolog, fizyoterapist, sınıf öğretmeni ve çocuk eğitimcisinin hizmet vermekte olduğu kurumumuzda farklı gelişim gösteren çocuklara bütünlüklü bir bakış açısıyla yaklaşılmakta; her çocuğun kendine özgü olduğunun bilincinde olarak, çocukların öğrenme stillerine, kişiliklerine uygun farklı programlar kullanılmaktadır. Kullanılan programlar arasında uygulamalı davranış analizi, PECS, sensorik entegrasyon, montessori, küçük adımlar, portage ETEÇOM, OÇİDEP ve Otistik Çocuklar Aile Eğitim programlarını sayabiliriz.

Farklı gelişen çocuğun sosyal çevresinin çocuğun gelişiminde taşıdığı önemi göz önüne alarak, ebeveynlerin veya aile bireylerinin çocuklarının seanslarına katılıp gözlem yapmasını ve aktif olarak görevler almasını destekliyoruz. Böylece merkezimiz çatısı altında ebeveynler ve aile üyeleri, uzmanlar eşliğinde uygulamalı olarak çalışma fırsatı bulabiliyorlar. Ayrıca ailelerin eğitimine katkıda bulunmak amacıyla ailelere yönelik, farklı disiplinlerden uzmanların katıldığı seminerler düzenliyoruz.