Nevtek Sağlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Nevtek Sağlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Nevtek Sağlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

EÇOP'ta MEBBİS Yıl Sonu Değerlendirme İşlemlerini (RAM Evrakları Gönderim) Hızlıca Yapın!

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Kurumsal

NevTek, yurtiçi ve yurtdışı anahtar teslim özel inşaat projeleri ve katma değerli tıbbi cihaz ithalat, satış&pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere 2005 yılında Ankara da kurulmuştur. Yıllar içerisinde edindiği deneyim sayesinde, medikal teknolojileri kullanarak gerek yurt içinde gerekse yurtdışında anahtar teslim hastane projelerinde yer aldığı gibi yine uluslararası alanda Robotik Mobil Sahra Hastane Çözümleri alanında hizmet vermektedir. "Çözüm Ortağınız" sloganı ile yola çıkan firmamız, faaliyet alanlarının önde gelen firmaları ile işbirlikleri yapmakta ve Türkiye/Bölge tek yetkili temsilcisi olduğu çözümlerle yaşam kalitesini artıran son teknoloji ürünleri kurumsal veya kişisel amaçlı olarak kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Sağlık alanında karşılanmayan ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmaktayız. Çözümlerimize ilişkin resmi/özel kurumlar, uluslararası kuruluşlar, STÖ ler, meslek örgütleri vb ile seminer çalışmalarımız-eğitim faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Ürünler Tümü