Özel Işıl Özel Eğitim Merkezi

Özel Işıl Özel Eğitim Merkezi
İş mi Arıyorsunuz?

Başka bir şehire taşınmayı düşünüyor, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

İş Arayanlar

iş arayan 2280 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Bingül Ö.
Psikolog

Bugün

Özge N. Ç.
Özel Eğitim Öğretmeni

Bugün

Özlem Ç.
Psikolog

Bugün

Betül M.
Sosyal Hizmet Uzmanı

Bugün

Fatmanur A.
Sosyal Hizmetler

Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Kurumsal

SEVGİ VE EMEK İLE YENİDEN IŞILDAYAN GÖZLER HAYATLA BARIŞTIRIR BİZİ... Erken teşhis ve doğru eğitim ile çocuklarımızın topluma yararlı ve üretken bireyler olarak bağımsız yaşamalarını hedef aldık.Farklı gelişen çocuklarımızı IŞIL'ın çatısı altında bir araya getirmeyi hedefliyoruz. 800 metre kare kapalı alan dahilinde bulunan kurumumuz , 400 metre kare ferah ve geniş veli bekleme alanımız , özel yapılmış mutfak ve uygulama evimiz , geniş ve eğitim müfradatına uygun yapılmış bireysel sınıflarımız , 30 metre kare grup eğitimi salonlarımız , Fizyoterapi , Tiyatro , Drama , Konferans ve aile seminer salonu ile çağın gerektirdiği son teknoloji ve ekipmları ile farklı gelişen çocuklarımızın eğitiminde fark yaratacak.Rüya odası , müzikle terapi alanları için en iyi kalitede hizmeti sizlere sunuyoruz.Özel Mimari iç dizaynı , Sultanbeyli ilçesine tek kata yerleştirilmiş en büyük kurumı olma özelliği ile ve eğitim politikasındaki hassiyeti ile geleceğimize yapılmış en kıymetli ve kutsi yatırım olarak siz değerli halkımızın hizmetine sunmaktan gurur ve kıvanç duyarız. Uzun ve yorucu geçen bir kurum sürecinden sonra , eğiten ve üreten bireyler yetiştirme konusundaki açamlarımız ; sarf edilen emek ve çabaların kutsallğını bilen eğitim anlayışımız ile IŞIL ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ gelişen yenilen SULTANBEYLİ ilçemize kurduk.

Kurumdan Görünümler Tümü

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • 7/24 Heryerden Erişim
  • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
  • Servis Programı
  • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.