HİZMETİÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİMİZ - Özel Beşyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler

HİZMETİÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİMİZ - Özel Beşyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler
Özel Beşyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...


13-04-2022 |

HİZMETİÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİMİZ

11 Nisan Pazartesi günü BEŞYILDIZ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ'nde "OTİZM NEDİR?" konulu Hizmetiçi Eğitim Programı düzenlenmiştir. Bu konular kurumumuzda görevli Özel Eğitim Alanı Öğretmeni LEVENT KARA tarafından sunulmuş, öğretmen arkadaşlarla karşılıklı soru-cevaplar ile konunun iyice anlaşılması sağlanmıştır.

Yine aynı gün, kardeş kurumumuz olan ÖZEL MUCİZE ÇOCUK ÖZEL EĞİTİM OKULU öğretmenlerinden Psikolog HACER GÜNEŞ, "ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERE SAHİP AİLELERİN GEÇİRDİĞİ SÜREÇLER" konulu sunumunu gerçekleştirmiştir.

Bu Hizmetiçi Eğitimlerimiz belirli periyotlarda devam edecek ve konularında uzman olan öğretmenlerimiz, bilgi ve deneyimlerini kurumumuzda çalışan diğer öğretmen arkadaşlarımıza aktararak daha kaliteli eğitim vermelerini sağlayacaktır.

 

HAMZA TEPEBAŞ

Beşyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Müdürü

Fotoğraflar

Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı
Üyelik Gerekli

Yorum yapanları görebilmek ve yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.