BEŞYILDIZ PERSONELİNE VEDA TÖRENİ - Özel Beşyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler

BEŞYILDIZ PERSONELİNE VEDA TÖRENİ - Özel Beşyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.

Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...


28-07-2017 |

BEŞYILDIZ PERSONELİNE VEDA TÖRENİ

 

-Kurumumuzda özverili ve başarılı çalışmaları ve tutum davranışlarıyla BEŞYILDIZ ailesinin beğenisi kazanarak Teşekkür Belgesini almaya layık görülen Murat Can CILIZ, Selda ILGIN, Sevim KARAGÖZ, Gülmerve MALUK Olcay UZUN, Haydar İŞLER, Sevilay KANPOLAT, Özge EROL ve Filiz ÖZER’e düzenlenen törende söz alan Beşyıldız Özel Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Kemal CESUR ve Kurum Müdürü Hamza TEPEBAŞ’ın veda konuşmalarının ardından ayrılan personele TEŞEKKÜR BELGESİ takdiminden sonra Beşyıldız Özel Eğitim ailesi olarak alkışlar eşliğinde gelecekte kendilerine başarılar dilekleriyle Kurumdan uğurlanmıştır.
-Kaliteli eğitimin yanı sıra Personel motivasyonunu artıracak sosyal aktiviteleri kendisine ilke edinen Beşyıldız Özel Eğitime yeni personel atandığında hoş geldiniz tanışma töreni, ayrıldığında eğlenceli veda partileri düzenleme, tüm personelin doğum günlerini kutlanması etkinliği, Ayın Personeli seçimi, ödüllendirme taltif, Piknik ve geziler, öğretmenler günü gibi özel günlerin kutlanması, bayramlaşma merasimleri vs. sayamadığımız birçok etkinliklere imza atarak bu tür etkinliklerin eğitim kalitesini artırmada olumlu etki sağladığına inanarak her zaman olduğu gibi bundan sonrada yoğun olarak etkinliklerini sürdürmeye devam ederek BEŞYILDIZ Bölgesinde kendisinden daha çok söz ettirerek liderliğe yakışır başarılara imza atarak Bölgemizi ve Gebze'yi en iyi şekilde temsil etmeye devam edecektir.
-Kurumumuz hakkında daha fazla bilgi için, yine Kurumumuzun facebook www.facebook.com/besyildizozelegitimokulu adresinden ve Kurumumuzun www.besyildizozelegitim.k12.tr web sitemizden yayınlanan etkinlik haberimizi takip edebilir. Ayrıca Şubemiz olan Özel Mucize Çocuk Özel Eğitim Kurumumuzun facebook ( www.facebook.com/mucize41) hesabına da bakılmasını tavsiye ediyoruz.
-Kurumumuzda GÖRME-ZİHİNSEL-İŞİTME-KONUŞMA BOZUKLUKLARI-YAYGIN GELİŞİMSEL BOZUKLAR-ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ-BEDENSEL engelli bireyler destek eğitim programlarıyla bölgede tüm programların bir arada olduğu tek Kurum olma özelliğini taşımaktadır.

ETKİNLİK FOTOĞRALARI

Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.

 

 

Yorumlar (2)

[ Üyelere Özel ] 13-08-2017 21:55:11

Kurumunuzda göreve başlayan personelinize de hoş geldiniz töreni yapıyor musunuz? Hep ayrılanların haberini okuyoruz...

[ Üyelere Özel ] 01-08-2017 11:35:45

Tebrikler.Calismalariniz aktiviteleriniz ayakta alkislanacak kadar guzel. Umarim bütün kurumlara örnek teskil eder. Temennisiyle .. Iyi calismalar.

Üyelik Gerekli

Yorum yapanları görebilmek ve yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Rehabilitasyon.com'daki güncellemeleri ve yenilikleri artık Facebook'dan da takip edebilirsiniz