Özel Beşyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Verilen Eğitimler

Özel Beşyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Verilen Eğitimler
Özel Beşyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
İş mi Arıyorsunuz?

Başka bir şehire taşınmayı düşünüyor, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.

Verilen Eğitimler

-ZİHİNSEL-İŞİTME -GÖRME-DİL KONUŞMA BOZUKLUKLARI-YAYGIN GELİŞİMSEL BOZUKLUKLAR-ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ VE BEDENSEL ENGELLİ BİREYLER İÇİN DESTEK EĞİTİM PROĞRAMLARI DOĞRULTUSUNDA SEANSLI BİREYSEL/GRUP ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ VERİLMEKTE OLUP , PERSONEL OLARAK. ZİHİNSEL ENGELLİLER ÖĞRETMENLERİ ALAN MEZUNLARI-GÖRME ENGELLİLER ÖĞRETMENİ-İŞİTME ENGELLİLER ÖĞRETMENİ-ZİHİNSEL ENGELLİLER SERTİFİKALI SINIF ÖĞRETMENLERİ-ÇOCUK GLİŞİMİ EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ-OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ, PSİKOLOGLAR PEDAGOG,FİZYOTERAPİSTLER,ÇOCUK GELİŞİMİ USTA ÖĞRETİCİLERİ,EL SANATLARI ÖĞRETMENİ,ENGELLİLER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ,HİDROTERAPİST VE İŞ UĞRAŞI TERAPİSTLERİTARAFINDAN EĞİTİMLERİMİZ SÜRDÜRÜLMEKTEDİR.100 KİŞİ AŞKIN KADROMUZ MEVCUTTUR,PAZAR PAZARTESİ HAFTA İZNİ KULLANILMAKTA,ARTIK GÜNLER TATİL EDLMEKTE 2 AYDA BİR 10 GÜNLÜK TATİL KULLANDIRILMAKTADIR,TATİL DE ÜCRET KESİLMEMEKTE MAAŞ TAM GÜNÜNDEN ÖNCE ÖDENMEKTEDİR.