Türk Telekom Arena - Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler

Türk Telekom Arena - Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler
Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

İş mi Arıyorsunuz?

Mezun oldunuz, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...


17-03-2012 |

Türk Telekom Arena

07 Mart 2012 tarihindeGalatasaray Spor Kulübü’ne yaptığımız gezinin ardından, işitme ve bedensel engelliöğrencimiz Öztekin YALÇIN, Galatasaray Teknik Direktörü Sayın Fatih TERİM’ inmisafiri olarak,  Türk Telekom Arena Stadyumu’na davet edildi.

10 Mart 2012 tarihinde, öğrencimiz, ağabeyi ve EğitimKoordinatörümüz Tarık AKAY’ la birlikte Türk Telekom Arena’da Gençlerbirliği-Galatasaray maçını izlemeye gitti. Karşılaşma öncesinde yapılan ikramlar ve akşamyemeğinin ardından ekibimiz stadyuma yöneldiğinde “Türk Telekom Arena’ ya Hoşgeldin Öztekin” sinevizyon görüntüleriyle karşılandılar.

Galatasaray TV yaptığıröportajla, öğrencimizin duygularını ve yaşadıklarını Tarık AKAY’ ın işaretdili tercümanlığı ile izleyenlere aktardı.

Teknik Heyetin hemenarkasında yer alan VİP bölümünde maçı izleyenÖztekin Yalçın’ın elindeki “Galatasaray Sevgisi Engel Tanımaz” pankartıylaverdiği mesaj dikkat çekiciydi. Maçın ardından yaşam boyu onurla hatırlamaküzere Türk Telekom Arena Stadyumu’ ndan ayrılan öğrencimizin mutluluğugörülmeye değerdi.

Engelli öğrencimize gösterdiklerikonukseverlik, ilgi ve duyarlılıkla onun duygusal, sosyal gelişimine, toplumauyum sağlamasına katkıda bulunmaları dolayısıyla, Galatasaray Teknik DirektörüSayın Fatih TERİM’ e ve Galatasaray Spor Kulübü çalışanlarına çok teşekküreder, çalışmalarında üstün başarılar dileriz.

Fotoğraflar

Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı
Üyelik Gerekli

Yorum yapanları görebilmek ve yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.