Galatasaray Spor Kulübü Ziyareti - Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler

Galatasaray Spor Kulübü Ziyareti - Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler
Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!

İş Arayanlar

iş arayan 827 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Beyza Ö.
Türkçe Öğretmeni

Dün

Tuğba Z. Ö.
Uzman Öğretici

Bugün

Zeynep D.
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Dün

Hülya Ö.
Beden Eğitimi Öğretmeni

Dün

Esra Y.
Büro Memuru

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

17-03-2012 |

Galatasaray Spor Kulübü Ziyareti

Öğrencilerimizin bilgiyönünden gelişmelerinin yanı sıra, sportif etkinliklerle uğraşarakyeteneklerini geliştirebilmelerini, beceriler kazanmalarını hedeflemekteyiz. Onlarınaidiyet ve özgüven duygularının gelişmesine, kendilerine rol modelleroluşturabilmelerine, sosyal iletişimlerinin artmasına ve topluma uyumsağlamalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Bu amaçla 7 Mart 2012 Çarşamba günü,  13 öğrenci ve 3eğitim personelimizle birlikte Galatasaray Spor Kulübü’ne bir gezi düzenledik.Topluma mal olmuş Galatasaray takımımızın tesislerini ve sporcularınıziyaret eden öğrencilerimizin sevinç ve mutlulukları görülmeye değerdi. Hepsininrüyalarını süsleyen, hayran oldukları Galatasaray Teknik Direktörü FatihTERİM’i, Galatasaraylı sporcuları yakından görebilmeleri, onlarla sohbet etmelerihepimize olağanüstü duygu yüklü anlar yaşattı.

Galatasaray TeknikDirektörümüz Fatih TERİM, Galatasaraylı futbolcularımız ve Galatasarayçalışanları öğrencilerimize yakın ilgi göstererek büyük bir misafirperverlikle ağırladılar.  Bu güzel günün anısına çekilen fotoğraflar unutulmazgezimizi belgelendirerek, tüm güzellikleriyle hatırlamamızı sağlayacak.

Engelli öğrencilerimizegösterdikleri duyarlılık ve konukseverlik için, Galatasaray Spor Kulübü’nün saygıdeğeryönetici, çalışan ve sporcularına çok teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

Fotoğrafların Tümünü Görmek İçin Lütfen Linki Tıklayınız

http://www.aydosrehabilitasyon.com/Resim-Detayi/24/galatasaray-spor-kulubu-ziyareti.aspx

Fotoğraflar

Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı
Üyelik Gerekli

Yorum yapanları görebilmek ve yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.