Eğitimde Kalite Yarışması - Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler

Eğitimde Kalite Yarışması - Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler
Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Kullanıcı Görüşleri...
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...


21-03-2012 |

Eğitimde Kalite Yarışması

9 Mart 2012 Cuma günü, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarındabaşarılı olan okul ve kurumlara “Kalite Ödülleri” verildi.

 

Pendik Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan ödül törenine, Kurum Gelişim ve Yönetim Ekibi’ mizle birlikte katılan Kurucu Müdürümüz Zinet ANIK, “Kalite Teşvik Ödülü” nü Pendik İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa SARICA’ nın elinden aldı ve şu sözlerleduygularımızı dile getirdi:

 

“Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurum Gelişim ve Yönetim Ekibi olarak, Pendik İlçe MilliEğitim Müdürlüğü’ nün Kalite Ödülü’ne layık görülmekten gurur duymaktayız.

 

Kurumumuzun misyon ve vizyonunu; “eğitim- öğretimde kalite ve verimlilik” temelleri üzerinde yapılandırdık.  Çalışmalarımızı;  kurumsal bütünlük ve ekiplerimizin işbirliği ile yürütmekteyiz. İnsana, engelli bireylere yönelik hizmetlerimizi, ulusal ve uluslar arası kalite düzeylerine ulaştırmak çabası içindeyiz.

 

Bu yolda bizlere ışık tutan, ödüllendirerek motive eden, Pendik İlçemizin saygıdeğer yöneticilerine,  huzurlarınızda çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Fotoğraflar

Yorumlar (1)

[ Üyelere Özel ] 21-03-2012 23:58:49

TEBRİKLER..KUTLARIM..

Üyelik Gerekli

Yorum yapanları görebilmek ve yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.