23 Nisanı Coşkuyla Kutladık - Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler

23 Nisanı Coşkuyla Kutladık - Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler
Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
İş mi Arıyorsunuz?

Mezun oldunuz, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

26-04-2012 |

23 Nisanı Coşkuyla Kutladık

Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, bu yılki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Pendik Marin Türk’ te kutladık. Kurucu Müdürümüz Zinet ANIK günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaparak şunları söyledi:

Büyük önder Atatürk, Ulusal Egemenlik Bayramımız olan 23 Nisan’ları çocuklara armağan etmiştir. Dünyada çocuklarına bayram hediye eden ve bu bayramı bütün dünya ile paylaşan ilk ve tek ülke Türkiye’dir.

Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, millet olarak tasada ve kıvançta bir olduğumuz günlerdir. Tarihimizin gurur dolu sayfalarının yeni nesillerce öğrenilmesi, yeni cumhuriyet bekçilerinin bu bilinçle yetişmesi bakımından 23 Nisan’lar önemli birer vesiledir. Bu mutlu günde bizlere düşen görev; ATA’ mızın emanetlerinin yılmaz bekçileri olduğumuzu göstermek, bu büyük eseri sonsuza kadar yaşatma hususundaki kararlılığımızı çocuklarımıza anlatmak ve O’nun aziz hatırasını en güzel biçimde anmak olmalıdır.

 

Bizler de Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında hazırladığımız etkinliklerle çocuklarımıza günün anlam ve önemini kavratmaya çalıştık. Bayram sevincini yaşamalarını ve bizlere de yaşatmalarını arzuladık. Onların akademik gelişimlerinin yanı sıra psiko-sosyal ve sanatsal yönden gelişmelerine de fırsatlar yaratmak istedik. Bu güzel organizasyonda emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimize, törenimize katılarak bizi onurlandıran herkese teşekkür ediyor, sevginin, kardeşliğin, hoşgörünün ve barışın hakim olduğu bir dünyada el ele yaşamak ümidiyle; Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyor, saygılarımı sunuyorum.”     

Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.

 

Öğrencilerimiz; kutlama boyunca birbirinden güzel gösterilerle izleyenleri kendilerine ve performanslarına hayran bıraktılar. Büyük emeklerle yaptıkları el işlerini, tabloları, eğitim materyallerini sergilediler. Geleceğe umutla bakan bir gruba ait olmanın mutluluğu içinde  “biz de varız, biz de yapabiliriz” mesajını verdiler. Eğlendiler, duygulandırdılar, düşündürdüler, farkına vardırdılar, bizlere sevgiyi ve coşkuyu yaşattılar. Sevgili öğrencilerimizin büyük çabalarla hazırladıkları gösterileri, eserleri konuklarımıza ve velilerimize sunarak hediye etmelerinden gurur duyduk.

Kutlamaların sonunda Aydos ailesi olarak Pendik Marin Türk’ te yenilen yemekte de hepimiz büyük bir coşku içindeydik ve bu mutlu günümüzü fotoğraflarımızla belgelendirdik.                 

 

   Nice 23 Nisanlara…                                                              

                                                                                                                        Zinet ANIK 

Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.

                                                                                                                     Kurucu Müdür

Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı
Üyelik Gerekli

Yorum yapanları görebilmek ve yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.