Özel Ders İlanları

Özel Ders İlanları
Bilgilendirme
Özel ders veren eğitmenler, buradan ilan ekleyerek üyelerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Farklı içeriğe sahip ilanlarınız onaylanmayacaktır.
Toplam 12 kayıt
04-03-2018
Onaysız

ALAN MEZUNU ÖZEL EĞİTİMCİDEN ANKARA ÜNİVERSİTESİ MEZUNU DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM ALAN ÖĞRETMENİNDEN İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA ÖZEL DERS VERİLİR. Diğer

10-03-2018
Onaysız

Alan mezunu özel eğitimciden Alan mezunu özel eğitim öğretmeninden uygun fiyata özel ders. İSTANBUL

23-02-2018
Onaysız

Deneyimli alan mezunu Özel Eğitim Öğretmeninden özel ders desteği - Ailenin de katılımı ile öğrencinin değerlendirilmesi - İhtiyaçlarının öncelik sırasına göre belirlenmesi - Varsa RAM raporundaki hedefler ve okul programı da dikkate alınarak Bireysel Eğitim Planı hazırlanması - Özel ders ofis ortamında eğitim BURSA

20-02-2018
Onaysız

Özel Ders Verilir.. Otizm, down sendromu, öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ,disleksi, dil ve konuşma bozuklukları(Geciikmiş konuşma-Afazi-kekemelik-artikülasyon) , işitme engelliler , sınıf seviyesi altındakilere okuma yazma , matematik dersleri gibi bir çok başarılı çalışmalar yaptım.Her öğrenci için farklı farklı öğretim teknikler uygulayan bir eğitimciyim.Sevgiyle ve yoğun bir eğitimle ,erken tanı ile her çocuğun öğrenebileceği düşüncesindeyim. İSTANBUL (Avrupa)

22-02-2018
Onaysız

DENEYİMLİ ALAN MEZUNU ÖZEL DERS 15 yıllık tecrübeye sahip özel eğitim öğretmeniyim. ABA,ETEÇOM,FLOORTIME uygulayıcı sertifikasına sahibim. özellikle otizm,dil-konuşma ve disleksi alanlarında yoğun bilgi ve tecrübeye sahibim. istanbul-avrupa yakasındayım. eğitim ailenin evinde oluyor. İSTANBUL

22-02-2018
Onaysız

Tecrübeli Özel Eğitim Öğretmeni Uludağ Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü mezunuyum. 4 yıllık tecrübem vardır. Özel ders için iletişime geçiniz. İSTANBUL (Avrupa)

04-03-2018
Onaysız

ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ 11 Yıl deneyimi olan özel eğitim sınıf öğretmeniyim. Özel öğrenme güçlüğü (disleksi) alanında deneyimliyim. Eğer çocuğunuz veya bir yakınınız harfleri ve /veya sayıları karıştırıyorsa (örneğin; 47 yerine 74, ev yerine ve gibi) sözcükleri atlayarak okuyorsa. öğrenme bozukluğu olabilir. Unutmayalım özel öğrenme güçlüğü bir hastalık veya zeka geriliği değildir. ALBERT EINSTEIN EDISON LEONARDO DA VINCI GALİLEO GALİLEİ- PICASSO STEAVE JOBS MİCHAEL JACKSON Özel Öğrenme Güçlüğü olan bazı ÜNLÜLERDİR. Diğer

01-03-2018
Onaysız

Özel Öğrenme Güçlüğü 5 yıldır özel eğitim kurumlarında öğretmenlik yapıyorum.Istanbul Avrupa yakasında ders verebilirim. İSTANBUL (Avrupa)

05-03-2018
Onaysız

Özel ders verilir Ağır düzeyde zihin engelli birey ve çocuk ile çalıştım bu alanda özel ders vererek daha verimli ve hızlı ilerlemek istiyorum bunun dahilinde küçük adımlar eğitimi ve oyun terapisi sertifikasına sahibim. İletişim numaram; 05426542464 İSTANBUL (Avrupa)

12-03-2018
Onaysız

Deneyimli Alan Mezunu İşitme Engelliler Öğretmeninden Özel Ders 2008 yılı Anadolu Üniversitesi İşitme Engelliler Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Uzun yıllar rehabilitasyon merkezlerinde çalıştım. Gerek kulak arkası, gerekse Koklear İmplant kullanan öğrencilerin eğitimi konusunda 10 yıllık bir deneyime sahibim. Özel ders için iletişime geçebilirsiniz. İSTANBUL (Avrupa)

16-03-2018
Onaysız

ÖZEL EĞİTİMCİ Uzun yıllar özel eğitim alanında(rehabilitasyon merkezi,iş uygulama okulları,özel alt sınıf) çalıştım . Şu an meb bünyesinde özel eğitim öğretmeni olarak görevimi yapmaktayım. İSTANBUL (Avrupa)

18-03-2018
Onaysız

Otizm, zihinsel engelli birey ve çocuklar, down sendromu Özel eğitim alan mezunuyum.istanbul avrupa yakasında özel ders yada gölge öğretmenlik yapabilirim. İSTANBUL

Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS"e otomatik aktarın.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
 • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş mi Arıyorsunuz?

İşinizden memnun değil, daha iyi bir iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

İş Arayanlar

iş arayan 1197 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Betigül Y.
Psikolog

Bugün

Tuğba D.
Özel Eğitim Uzmanı

Dün

Esin Ö.
Fizyoterapist

Dün

Derya Ç.
Sekreter

Bugün

Aysan M.
Usta Öğretici

Rehabilitasyon.com'daki güncellemeleri ve yenilikleri artık Facebook'dan da takip edebilirsiniz
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
1 Aylık ÜCRETSİZ DEMO'yu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
 • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.