Özel Ders İlanları

Özel Ders İlanları
Bilgilendirme
Özel ders veren eğitmenler, buradan ilan ekleyerek üyelerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Farklı içeriğe sahip ilanlarınız onaylanmayacaktır.
Toplam 13 kayıt
09-03-2019
Onaysız

Özel Eğitim Alan Mezunu Özel Ders Derslere başlamadan önce bir saat değerlendirme yapıp çalışılacak beceriler ve yol haritası çıkartılır. Beceriler çocuk ile çalışılırken gerekli görülen yerlerde veli derse alınır ve o becerinin nasıl doğru çalışılacağına dair veliye eğitim verilir. Eğitim boyunca ödevlendirmeler ile ebeveynlerimizi eğitim sürecine dahiliyatı sağlanır. Çocuğun duyusal eksikliği gözlemlenir ise özel eğitim ve duyusal bütünleme birleştirlip gelişimsel seviyesi arttırılır. Bu evrede çocuk için doğru ve gerekli materyallerin teminatı yapılıp eğitim süreci sıkı bir disiplin ile profesyonelce devam ettirilir. İSTANBUL (Avrupa)

05-03-2019
Onaysız

GRUP ÖĞRETMENİ 6 yıl rehabilitasyon merkezinde Seramik Öğretmenliği yaptım. Çeşitli dans gösterileri hazırlayıp sundum. 14 yıllık hem idareci hem öğretmenlik (rehabilitasyon) tecrübemle çok güzel işler çıkartabileceğimi düşünüyorum. İSTANBUL (Anadolu)

02-03-2019
Onaysız

Özel Eğitim Alan Öğretmeni-Özel Ders Otizmli öğrenciler ile hafif ve orta düzeyde zihin engelli öğrencilere akademik beceriler üzerine eğitim vermekteyim. Özel eğitim öğretmeni ve alan mezunuyum. Tecrübem vardır. ESKİŞEHİR

04-03-2019
Onaysız

Özel ders (yardımcı) İlkokul ve ortaokul seviyesi çocuklara yardımcı olacak, eksiklerini tamamlayabilmesi için özel ders verilir. ESKİŞEHİR

18-03-2019
Onaysız

Özel ders-özel egitim alanı öğretmeni Alici dil, ifade edici dil becerileri, esleme,taklit dil ve konusma egitimi, davranis sagaltimlari vb. Otizm yoğun davranissal mudahale dogal ögretim,Dislexi , okuma yazma ve matematik öğretimi alanlarinda dersler vermekteyim. Şuan Bornova da özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde gorevimi yerine getiriyorum. Detayli bilgi için profil bilgilerime girebilir ve mesaj atabilirsiniz. İZMİR

11-03-2019
Onaysız

Özel eğitim özel ders Karşıyaka Hafta sonları günde 1 ila 4 saat arası (isteğe bağlı ) ders verilir materyal destekli özel eğitim özel ders isteyen veliler veya ortak kurum destekli olabilir 05541847122 İZMİR

11-03-2019
Onaysız

Ergoterapi ve Duyu Bütünleme Seansları Çocuklarla problemlerine yönelik değerlendirmeler yapılıp, uygun seans planı oluşturularak çocuğun ilgi alanına yönelik aktivitelerle ergoterapi ve duyu bütünleme seanları planlanır. Materyal ve terapi odası destekli seanslar yapılır. İSTANBUL (Anadolu)

12-03-2019
Onaysız

Üstün Zekalı Öğrenci Özel Ders HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU DERS SAATİ İSTEĞE BAĞLI OLMAK ÜZERE ÜSTÜN ZEKALI TANISI ALMIŞ İLKOKUL ÖĞRENCİSİNE DERS VERİLİR. İSTANBUL (Avrupa)

18-03-2019
Onaysız

TECRÜBELİ ALAN MEZUNUNDAN ÖZEL EĞİTİM Adım Mehmet Emre CANDAN. 26 yaşındayım. 2016 da Marmara üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2014 ten beri özel ders vermekteyim. 2016 yılından beri bir okulda Özel Eğitim Öğretmeniyim olarak çalışmaktayım. İSTANBUL (Avrupa)

18-03-2019
Onaysız

özel eğitim uzmanı 2002 yılından beri öğretmenlik yapıyorum. ÖÖG tanılı ya da şüphesi olan çocuklarla çalışıyorum. Pass Bilişsel Müdahale Programı olan türkçe prep uygulayıcısıyım. Özel ders veriyorum. İSTANBUL (Anadolu)

20-03-2019
Onaysız

Evde Özel Eğitim-Gelişimsel Destek Evde gelişimsel desteğe ihtiyacı olan özel gereksinimli okul öncesi dönemdeki çocuklara gelişim ve eğitim desteği verilir. İSTANBUL (Anadolu)

25-03-2019
Onaysız

ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ ÇEKEN ÇOCUKLARA EVDE ÖZEL OKUMA YAZMA DERSİ VERİLİR. EMEKLİ SINIF ÖĞRETMENİYİM. ÖZEL BİR REHABİLİTASYON MERKEZİNDE ÇALIŞIYORUM. ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ, DOVN SENDROMU, OTİSTİK ÇOCUKLARA EVDE ÖZEL DERS VERİRİM. KAYSERİ

25-03-2019
Onaysız

Destek Eğitim Bir ders kaba değerlendirme yapıldıktan sonra öğrencinin eksiklikleri tespit edilir ve daha sonra gelişim basamağına göre eksiklikler ders parametresine işlenerek öğrencinin gelişimine destek eğitiminde bulundurulmak üzere derslere başlanır. Özel eğitimde 5.yılım ve halen eğitimine destek olduğum öğrencilerim mevcuttur. İletişime geçmek ve benim hakkımda bilgi almak isterseniz memnuniyetle referans ailelerimin numarasını verebilirim. İSTANBUL (Avrupa)

Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
İş Arayanlar

iş arayan 1476 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Mehmet Y.
Odyolog

Bugün

Nisa D.
Psikolog

Bugün

Sadife Y.
Okul Öncesi Öğretmeni

Bugün

Eda Ç.
Psikolog

Bugün

Serhat B.
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
1 Aylık ÜCRETSİZ DEMO'yu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.