Özel Ders İlanları

Özel Ders İlanları
Bilgilendirme
Özel ders veren eğitmenler, buradan ilan ekleyerek üyelerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Farklı içeriğe sahip ilanlarınız onaylanmayacaktır.
Toplam 31 kayıt
11-09-2018
Onaysız

ÖZEL DERS İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Bölümü Çocuk Gelişimi Önlisans 2017 mezunuyum. Özel ve Devlet olmak üzere Okul Öncesi Öğretmenliği deneyimim bulunmaktadır. Şu anda da Özel bir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde grup derslerine girmekteyim. İSTANBUL (Anadolu)

11-09-2018
Onaysız

özel eğitim uzmanı Özel Eğitim Yüksek lisans mezunuyum. 15 yıldır eğitimde, 9 yıldır da özel eğitim alanında bireysel ders ve aile eğitimleri veriyorum. Gelişimsel olarak geriden gelen, konuşmada gecikmesi olan, özel eğitim gereksinimli çocuklara, okuma güçlüğü çeken çocuklara, OSB özellikleri gösteren çocuklara birebir ders vermekteyim. İSTANBUL (Anadolu)

08-09-2018
Onaysız

Özel ders Özel ders verilir TEKİRDAĞ

20-09-2018
Onaysız

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİNDEN ÖZEL DERS İst/AVRUPA Merhabalar İstanbul Aydın Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği alan mezunuyum. Aktif olarak Özel Eğitim alanında çalışmaktayım. Testler (Agte) ile çalışmalarımı UYGULANABİLİR DAVRANIŞ ANALİZİ (ABA) ile desteklemekteyim. Seans üzerinden çocuklarınıza eğitim verebilirim. Küçükçekmece/Sefaköy de ikametgah ediyorum seansı evlerinizde yapabilirim. İSTANBUL (Avrupa)

24-08-2018
Onaysız

Özel eğitim öğretmeni - özel ders Merhabalar Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (İşitme engelliler ana dal) mezunuyum. Çalıştığım bir kurum yok şu an da . Seans olarak çocuklarınıza eğitim verebilirim. Antalya /Kepez'de ikametgah ediyorum . İsterseniz kendi evinizde de ders verebilirim. ANTALYA

26-08-2018
Onaysız

Özel Ders Trakya Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği mezunuyum. Otistik, orta ve ağır düzey öğrencilerle çalışma tecrübem var. İSTANBUL (Avrupa)

28-08-2018
Onaysız

özel eğitim ve özel ders İstanbul(anadolu)da bir kurumda 4 yıllık öğretmenlik yaptım. hafta sonlarıda özel ders vermekteyim. Kendi özel olan kardeşimede ders vermekteyim. Özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar içinde evlerinde veya evimde özel ders vermekteyim.İlgilenen ailelerimiz bana ulaşabilir. İSTANBUL (Anadolu)

01-09-2018
Onaysız

OZEL DERS ozellikle isitme ve konusma ,otizm olmak uzere her tur engel turu ile calisabiirilim alanimda iddialiyim.ayrica isaret dili tercumaniyim herturlu engeli birlikte asmak istiyorsaniz arayin. KONYA

07-09-2018
Onaysız

Özel ders Lisans çocuk gelişimi mezunuyum özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapmaktayım. Özel ihtiyaçlara sahip çocuklar için seans verilir. 05435453734 İSTANBUL (Anadolu)

04-09-2018
Onaysız

İLKOKUL VE ORTAOKUL DÜZEYİNDE TÜM DERSLERDEN ÖZEL DERS VERİLİR. İLKOKUL VE ORTAOKUL DÜZEYİNDE TÜM DERSLERDEN ÖZEL DERS VERİLİR.BAŞARISIZ ÖĞRENCİ YOKTUR BAŞARMAK İÇİN BEKLEMEYİN. ERZURUM

05-09-2018
Onaysız

Özel Eğitim - Özel Ders Özel eğitim öğretmeniyim. Öğrenme güçlüğü, zihin engelliler, disleksi, otizm ve YGB alanlarında özel ders verebilirim. ANKARA

05-09-2018
Onaysız

istanbul yoğunlaştırılmış bireysel eğitim Maltepe üniv zihin engelliler öğretmenliği anabilim dalı mezunu, 2+ yıl çeşitli kurumlarda ve bireysel olarak çalışmış bir öğretmenim. tercihen anadolu yakında hafta içi saatleri için özel ders programım uygun. çoğunlukla osb vakalarıyla çalışmış olmakla beraber her grupla çalışılabilir.. İSTANBUL (Anadolu)

06-09-2018
Onaysız

özel fizik tedavi eğitimi Özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar için özel seans vermekteyim. ADANA

10-09-2018
Onaysız

ÖZEL DERS Okuloncesi ogretmenligi mezunuyum .8 yıldır ozel egitim ve rehabilitasyon merkezinde ozel egitim alan ogretmenligi yaptim. Suan calismiyorum sadece ozel cocuklara ozel ders veriyorum İSTANBUL (Anadolu)

09-09-2018
Onaysız

özel eğitim özel ders - gölge öğretmen 3 yıldır özel eğitim alanında aktif olarak çalışmaktayım. Halen bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde görev yapmaktayım. Belirttiğim konularda özel gereksinimli bireylere özel ders veriyorum. SİVAS

10-09-2018
Onaysız

ÖZEL EĞİTİM-ÖZEL DERS Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü mezunuyum.Şu an Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans eğitimi görmekteyim..4 yıldır Özel Eğitim Öğretmenliği yapmış çeşitli düzeylerde ( Otizm, ağır,orta, hafif düzey) özel eğitime gereksinimli öğrencilere eğitim vermiş bulunmaktayım. Şu an Herhangi bir kurumda çalışmıyor belirtiğim alanlarda özel gereksinimli öğrencilere özel ders vermek istiyorum. İSTANBUL (Anadolu)

10-09-2018
Onaysız

Özel ders Özel eğitim öğretmeni/Anadolu yakası/istanbul İSTANBUL (Anadolu)

11-09-2018
Onaysız

Hatay ve Gaziantep şehirleri için özel ders Akdeniz Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Mezun olduğum günden bugüne kadar geçen süreç içinde Türk Dili ve Edebiyatı dersi konularında da kendimi geliştirdim. GAZİANTEP

12-09-2018
Onaysız

İstanbul 2016 yılında Marmara üniversitesi zihin engelliler öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2 yıldır bir rehabilitasyon merkezinde çalışmaktayım. Üniversite 2. Sınıftan itibaren özel ders vermekteyim. İSTANBUL (Avrupa)

14-09-2018
Onaysız

ÖZEL EVDE FİZİK TEDAVİ SEANSLARI EVDE FİZİK TEDAVİ İSTEYENLER İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER ÖZEL EĞİTİME İHTİYAÇ DUYAN HASTALAR ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR BEL-BOYUN FITIĞI ERZURUM

Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
 • Bir yıl ücretsiz teknik destek
İş Arayanlar

iş arayan 1902 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Nesrin A.
Sosyal Hizmet Uzmanı

Bugün

Ervanur A.
Fizyoterapist

Bugün

Esin K.
Sosyal Hizmet Uzmanı

Bugün

Kübra K.
Psikolog

Bugün

Gizem Ö.
Felsefe Grubu Öğretmeni

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Rehabilitasyon.com'daki güncellemeleri ve yenilikleri artık Facebook'dan da takip edebilirsiniz
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
1 Aylık ÜCRETSİZ DEMO'yu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
 • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.