Özel Ders İlanları

Özel Ders İlanları
Bilgilendirme
Özel ders veren eğitmenler, buradan ilan ekleyerek üyelerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Farklı içeriğe sahip ilanlarınız onaylanmayacaktır.
Toplam 13 kayıt
17-05-2018
Onaysız

Alan mezunu özel eğitimciden Alan mezunu özel eğitim öğretmeninden uygun fiyata özel ders. İSTANBUL

15-05-2018
Onaysız

Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Uzmanı Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi mezunu olup, Çocuk Gelişimi üzerine tezli yüksek lisans yapmaktayım. Özel eğitim için birebir özel ders verebilirim. 1 yıl özel eğitim tecrübesine sahibim. İSTANBUL

25-04-2018
Onaysız

Özel Ders Verilir.. Otizm, down sendromu, öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ,disleksi, dil ve konuşma bozuklukları(Gecikmiş konuşma-Afazi-kekemelik-artikülasyon) , işitme engelliler , sınıf seviyesi altındakilere okuma yazma , matematik dersleri gibi bir çok başarılı çalışmalar yaptım.Her öğrenci için farklı farklı öğretim teknikler uygulayan bir eğitimciyim.Sevgiyle ve yoğun bir eğitimle ,erken tanı ile her çocuğun öğrenebileceği düşüncesindeyim. İSTANBUL (Avrupa)

02-05-2018
Onaysız

Özel ders verilir Ağır düzeyde zihin engelli birey ve çocuk ile çalıştım bu alanda özel ders vererek daha verimli ve hızlı ilerlemek istiyorum bunun dahilinde küçük adımlar eğitimi ve oyun terapisi sertifikasına sahibim. İletişim numaram; 05426542464 İSTANBUL (Avrupa)

01-05-2018
Onaysız

Özel gereksinimli çocuklara özel ders Anadolu üniversitesi son sınıf öğrencisiden özel ders verilir. Özel gereksinimli çocuklarınız sınıfındaki diğer arkadaşlari ile aynı düzeyi yakalip devam etmesi için derslerine takviye ağırlıklı özel ders verilir ESKİŞEHİR

03-05-2018
Onaysız

Özel Eğitim, Zihin Engelliler, Otizm, Dil ve Konuşma Bozukluğu, DEHB Gerekli bilgilendirme ve destek için iletişime geçebilirsiniz. ANTALYA

09-05-2018
Onaysız

Özel ders verilir. Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında uygun fiyata özel ders verilir. İSTANBUL (Anadolu)

14-05-2018
Onaysız

ÖZEL DERS VERİLİR. Çocuğun yaşı fark etmez. Ailenin öncelikleri doğrultusunda belirtilen tüm konulardan özel ders verilebilir. ESKİŞEHİR

14-05-2018
Onaysız

Çocuk gelişimci okul öncesi ve çocuk gelişim ile ilgili her alanda özel ders verilir İZMİR

15-05-2018
Onaysız

ALAN MEZUNU ÖĞRETMENDEN Çocuklarımızın eksik eğitimlerini tamamlama, sevmedikleri ders ve konuları sevdirme; problem davranışı azaltma ve bitirme; temel akademik beceriler kazandırma ve okula hazırlama ile ilgili dersler verilir. İSTANBUL (Anadolu)

19-05-2018
Onaysız

Özel Gereksinimli çocuklara ozel ders Sağlık Bilimleri Fakultesi Çocuk Gelişimi mezunuyum. Özel Eğitim alanında 1 yıl staj yaptım. Bireysel özel eğitim , İstanbul (tercihen Avrupa yakası) ozel ders verebilirim. İSTANBUL (Avrupa)

20-05-2018
Onaysız

Özel Gereksinimli Çocuklara Bilgilendirme için mesaj atabilirsiniz. İSTANBUL

22-05-2018
Onaysız

İşitme engelli bireyler için özel ders Alaninda 2 yıldır çalışmakta olan bir işitme engelliler öğretmeniyim. Aktif olarak çalışmaktayım. Görüşme koşullarina göre özel ders verebilirim. İSTANBUL (Avrupa)

Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Görüşleri...

Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS"e otomatik aktarın.

Rehabilitasyon.com'daki güncellemeleri ve yenilikleri artık Facebook'dan da takip edebilirsiniz
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
1 Aylık ÜCRETSİZ DEMO'yu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.