Özel Ders İlanları

Özel Ders İlanları
Bilgilendirme
Özel ders veren eğitmenler, buradan ilan ekleyerek üyelerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Farklı içeriğe sahip ilanlarınız onaylanmayacaktır.
Toplam 19 kayıt
27-06-2018
Onaysız

Özel ders verilir Ağır düzeyde zihin engelli birey ve çocuk ile çalıştım bu alanda özel ders vererek daha verimli ve hızlı ilerlemek istiyorum bunun dahilinde küçük adımlar eğitimi ve oyun terapisi sertifikasına sahibim. İletişim numaram; 05426542464 İSTANBUL (Avrupa)

16-06-2018
Onaysız

Yüksek Lisans özel eğitimciden ders İstanbul da özel eğitim üzerine yüksek lisans yapıyorum aynı zamanda özel bir kurumda eğitimciyim özel ders için iletişime geçebilirsiniz İSTANBUL (Anadolu)

17-06-2018
Onaysız

Okuma yazma ,matematik okula takviye özel eğitim özel okul tecrubesiyle Sınıf öğretmeninden özel okul ve rehabilitasyon merkezi tecrübesiyle bireyselleştirilmiş öğretim ile uzmanından özel ders imkanı İSTANBUL

14-07-2018
Onaysız

Özel Eğitim Öğrencisinden özel ders Merhabalar Özel Eğitim son sınıf öğrencisiyim. Otizmli bir öğrenciyle uzun süre çalıştım. Ayrıca orta-ağır zihin engeli olan öğrencilerin olduğu devlet okulunda ücretli öğretmenlik yaptım. Bu açıdan çocuklarla akademik olarak müfredata göre çalışabiliriz. Öğrenme güçlüğü, otizmli , işitme ve görme engelli çocuklarla da çalışabilirim . Teşekkürler Yer : İstanbul İSTANBUL (Anadolu)

19-06-2018
Onaysız

Alan mezunu özel eğitim öğretmeninden Özel eğitim alan mezunuyum İstanbul Avrupa yakasında uygun fiyata özel ders veriyorum Diğer

24-06-2018
Onaysız

ZİHİNSEL ENGELLİLER ÖĞRETMENİNDEN Öğrenci ilişkileri konusunda etkili , enerjik dinamik genç bir öğretmenim geleceğin büyükleri çocuklara eğitim vermek için burdayım .. Daha öncesinde Özel gereksinimli çocuklar ile birlikte 2 yıl çalıştım şimdi İzmir'de bir kurumda çalışmaya devam etmekteyim .. 0555 066 39 58 İZMİR

25-06-2018
Onaysız

Fen Bilgisi Dersi'nde Deneyimli sevecen, öğretici öğretmen 5 yıllık özel ders deneyimim bulunmaktadır. Kendimi hem çocuklara hem de derse adamış biriyim. Bu yüzden ciddi olumlu sonuçlar almaktayım. Etkili iletişim kurabilen, özveriyle anlatan, öğretmeye çalışan birini arıyorsanız tam da aradığınız profildesiniz. Unutmayın ki çocuğunuz öğretmeni sevmezse dersi de sevmeyecektir. ŞANLIURFA

28-06-2018
Onaysız

Özel ders . EDİRNE

11-07-2018
Onaysız

Özel egitim ve bireysel çalışmalar Bütün bu alanlarda bireysel ve grup dersleri verebilir genc, dinamik ve sabırlı biri oldugumdan mutlaka yol katederim. Aynı zamanda işaret dili sertifikası, etkili konuşma ve ikna etme eğitim sertifikası ve sitres ve stresle başa çıkma yolları eğitim sertifikalarina sahibim iletişime geçmek isteyenlere numaram:05538111901 İSTANBUL (Avrupa)

29-06-2018
Onaysız

özel ders ve yaşam koçluğu Hacettepe üniversitesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunuyum psikolojik danışma yapılır ve özel ders ve yaşam koçluğu yapılır ANKARA

01-07-2018
Onaysız

Özel Ders Zihinsel engelliler öğretmeniyim, özel derse ihtiyacı olan öğrencilere bireysel ders verebilirim. TOKAT

03-07-2018
Onaysız

Özel çocuklarımıza özel ders verilir. Tekirdağ/Saray da özel çocuklarımıza özel ders verilir. TEKİRDAĞ

03-07-2018
Onaysız

Ozel Egitim Özel Ders Medipol Üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum. İSTANBUL (Anadolu)

06-07-2018
Onaysız

Özel ders Okulöncesi öğretmenliği 2015 mezunuyum.4 yıl anaokulu tecrübem var.2,5 yıl özel eğitim merkezinde çalışmaktayım.bireysel özel ders almak isteyenler bana ulaşabilir İSTANBUL (Anadolu)

09-07-2018
Onaysız

ÖZEL EĞİTİM ALAN ÖĞRETMENİ İstanbul Avrupa yakasında ailenin iş birliği ve bu konuda özveri göstermesi karşılığında uygun bir ücrete özel ders verebilirim. İSTANBUL (Avrupa)

10-07-2018
Onaysız

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİNDEN DİL KONUŞMA VE AKADEMİK DERSLER Özel eğitim kapsamında her engel grubu ile çalışabilirim. Öğrencilerime yerinde ve farklı uyananlar sağlayarak derslerimi işlemekteyim.Ilgili ailelere gerekli akademik ve duygusal destek sağlayarak özverili bir eğitim anlayışını benimsemekteyim. Işaret dili bilmekteyim fakat yeri geldiğinde kullanmaktayım. Derslerimin büyük bölümü konuşma ve dil eğitimi üzerinedir. Akademik anlamda eksikleri olan çocuklar için de gerekli destekleri sağlayabilirim. Özel eğitim maalesef ki sihirli bir değnek değil fakat yeterli özveri ile çocuklarımızda ilerleme kaydeteceğiz. Sevgilerle. ANKARA

13-07-2018
Onaysız

Dil ve konuşma terapisi verilir.. Dil ve konuşma üzerine terapiler veriyorum ve çocukların gelişimsel durumuylada yakından alakalıyım ve bilgiliyim. İSTANBUL (Avrupa)

14-07-2018
Onaysız

ABA Therapy-Uygulamalı Davranış Analizi ABA Therapy-Uygulamalı Davranış Analizi BURSA

14-07-2018
Onaysız

Özel Eğitim Özel Ders Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği mezunuyum. Görme ve Zihin engelli çocuklarla çalışıyorum. İSTANBUL (Avrupa)

Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
 • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Rehabilitasyon.com'daki güncellemeleri ve yenilikleri artık Facebook'dan da takip edebilirsiniz
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
1 Aylık ÜCRETSİZ DEMO'yu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
 • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.