Özel Ders İlanları

Özel Ders İlanları
Bilgilendirme
Özel ders veren eğitmenler, buradan ilan ekleyerek üyelerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Farklı içeriğe sahip ilanlarınız onaylanmayacaktır.
Toplam 10 kayıt
22-04-2019
Onaysız

Özel Eğitim Alan Mezunu Özel Ders Derslere başlamadan önce bir saat değerlendirme yapıp çalışılacak beceriler ve yol haritası çıkartılır. Beceriler çocuk ile çalışılırken gerekli görülen yerlerde veli derse alınır ve o becerinin nasıl doğru çalışılacağına dair veliye eğitim verilir. Eğitim boyunca ödevlendirmeler ile ebeveynlerimizi eğitim sürecine dahiliyatı sağlanır. Çocuğun duyusal eksikliği gözlemlenir ise özel eğitim ve duyusal bütünleme birleştirlip gelişimsel seviyesi arttırılır. Bu evrede çocuk için doğru ve gerekli materyallerin teminatı yapılıp eğitim süreci sıkı bir disiplin ile profesyonelce devam ettirilir. İSTANBUL (Avrupa)

03-05-2019
Onaysız

Ergoterapi ve Duyu Bütünleme Seansları Çocuklarla problemlerine yönelik değerlendirmeler yapılıp, uygun seans planı oluşturularak çocuğun ilgi alanına yönelik aktivitelerle ergoterapi ve duyu bütünleme seanları planlanır. Materyal ve terapi odası destekli seanslar yapılır. İSTANBUL (Anadolu)

22-04-2019
Onaysız

Özel Eğitim ve Okul Öncesi Alanı Özel Ders Destek eğitim için ulaşabilirsiniz. İZMİR

23-04-2019
Onaysız

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Mezunu Özel Ders Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü mezunuyum. Aynı zamanda aile danışmanlığı da yapmaktayım.Dikkat eksikliği ve hiperaktivite, özgül öğrenme güçlüğü, hafif orta düzeyde zeka geriliği, otizme sahip birçok öğrencim oldu. Detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz. İSTANBUL (Anadolu)

24-04-2019
Onaysız
25-04-2019
Onaysız

Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Alanı Lisans Öğrencisinden Özel Ders İstanbul Beyoğlu'nda ikamet ediyorum, 22 yaşında lise ve önlisans eğitimimi çocuk gelişimi ve eğitimi alanı özel eğitim dalı olarak bitirdim ve şu an da İstanbul Üniversitesi'n de lisans devam ediyorum, Özel eğitim tecrübem kısa sürelide olsa var, özel çocukları seviyorum onlarla vakit geçirmek onlara birşeyler katabilmek beni mutlu ediyor. Topluma kazandırmak toplumda ki farklı olumsuz bilinçleri yıkmak adına bu alanda ilerlemek istiyorum, kendimi seminerler, sempozyumlar, kurslar ve kitaplar ile geliştiriyorum. Destek olabileceğime inanıyorum, Teşekkürler. İSTANBUL (Avrupa)

28-04-2019
Onaysız

Özel ders verilir 2 yıl özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çalismaktayim özel öğrenme güçlugu olan ,otizmli bireyler ve down sendrimlu çocuklara bireysel eğitim verebilirim.İstanbul/Avrupa/küçükcekmece İSTANBUL (Avrupa)

29-04-2019
Onaysız

Yaşam koçu -- Gölge öğretmen Daha önce yatılı olarak 7/24 çalışmış olduğum otizmli öğrencilerim oldu. Lüleburgaz'da ikamet ediyorum. Ancak yatılı kalmak söz konusu olduğunda Seyehat engelim yoktur. Yaşam boyu eğitimime katkıda bulunmak, sektörde yer edinmek ve bilgi ve tecrübemden yararlanılabilmesi için toplumun ihtiyaç duyduğu beden eğitimi ve spor öğretmenliği, hentbol antrenörlüğü, özel gereksinimli bireyler için rekreasyonist, yaşam koçluğu alanlarındaki pozisyonlarda çalışmayı hedeflemekteyim. Diğer

30-04-2019
Onaysız

ERGOTERAPİ , DUYU BÜTÜNLEME ÖZEL DERS Kapsamlı Ergoterapi değerlendirmeleri sonrası bireyin problemleri tespit edilip , aile ve bireyin beklentileri doğrultusunda tedavi planlanır. Daha sonra probleme ve günlük hayata yönelik aktivitelerle seans içeriği düzenlenir ve müdahaleye başlanır bunun yanı süre çevresel modifikasyonlar ile süreç desteklenir. İSTANBUL (Avrupa)

14-05-2019
Onaysız

Dil konuşma Terapisi Bursada konuşma bozuklukları(sesletim, akıcı konuşma bozukluğu,ses bozuklukları) özel ders verilir. BURSA

Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.

Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS"e otomatik aktarın.

İş mi Arıyorsunuz?

İşinizden memnun değil, daha iyi bir iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

İş Arayanlar

iş arayan 1232 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Gözde A.
Psikolog

Bugün

Can H. U.
Sosyolog

Bugün

Merve Ş.
Anaokulu Öğretmeni

Bugün

Aslıhan M.
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Bugün

Bahar K.
Sosyal Hizmetler

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
1 Aylık ÜCRETSİZ DEMO'yu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.