Özel Ders İlanları

Özel Ders İlanları
Bilgilendirme
Özel ders veren eğitmenler, buradan ilan ekleyerek üyelerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Farklı içeriğe sahip ilanlarınız onaylanmayacaktır.
Toplam 18 kayıt
29-12-2018
Onaysız

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİNDEN ÖZEL DERS İst/AVRUPA Merhabalar! İstanbul Aydın Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği alan mezunuyum. Küçükçekmece/Sefaköy de ikametgah ediyorum. Özel eğitim alanında yeniliklere açık ve araştırmacı bir kişiliğe sahibim. Hem özel eğitim hemde normal gelişim gösteren çocuklara davranış değiştirmede gereken kural dizisini izleyerek psikolojik alt temellerden yardım alarak başarı elde edebilmekteyim. Özel eğitime ihtiyacı olan ailere aile eğitimi verebilmek ve eğitimde aile destekli çalışmak hedef odağımdır. Özel öğrenme güçlüğü çeken çocuklar da ise başarının çocuğun iç dünyasına girerek güven duygusunu kazandıktan sonra dikkat alanlarına müdahale ederek başarılı sonuçları gözlemlemekteyim. Ayrıca Aktif olarak kendini kanıtlamış kurumsal bir kurumda seanslara da girmekteyim. Otizmli bireyler,down sendromlu bireyler,zihinsel geriliği olan ve öğrenme güçlüğü tanısı alan bireylere aldığım eğitimler ve testler doğrultusunda gelişimlerine yardımcı olabilirim. TEL: 0507 652 42 44 MAİL: cobanfurkann07@gmail.com İSTANBUL (Avrupa)

11-01-2019
Onaysız

Özel Eğitim Alan Mezunu Özel Ders Derslere başlamadan önce bir saat değerlendirme yapıp çalışılacak beceriler ve yol haritası çıkartılır. Beceriler çocuk ile çalışılırken gerekli görülen yerlerde veli derse alınır ve o becerinin nasıl doğru çalışılacağına dair veliye eğitim verilir. Eğitim boyunca ödevlendirmeler ile ebeveynlerimizi eğitim sürecine dahiliyatı sağlanır. Çocuğun duyusal eksikliği gözlemlenir ise özel eğitim ve duyusal bütünleme birleştirlip gelişimsel seviyesi arttırılır. Bu evrede çocuk için doğru ve gerekli materyallerin teminatı yapılıp eğitim süreci sıkı bir disiplin ile profesyonelce devam ettirilir. İSTANBUL (Avrupa)

22-01-2019
Onaysız

ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ ÇEKEN ÇOCUKLARA EVDE ÖZEL OKUMA YAZMA DERSİ VERİLİR. SINIF ÖĞRETMENLİĞİNDEN EMEKLİ OLDUM. HALEN REHABİLİTASYON MERKEZLERİNDE ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ OLAN, DAWN SENDROMU, OTİSTİK ÇOCUKLARA OKUMA YAZMA DERSİ VERİYORUM. KAYSERİ

02-01-2019
Onaysız

GİZEM ULUTAŞ PSİKOLOJİK DANIŞMAN MEZUNU OLARAK BU KONULARDA YARDIMCI OLABİLİRİM. AYRICA SAYISAL ÇIKIŞLI OLDUĞUM İÇİN ERGENLİK ÇAĞINDAKİ BİREYLERİNE DERSLERİNE YARDIM EDEBİLİRİM. SİNOP

21-01-2019
Onaysız

Evde Fizik Tedavi Haliç Üniversitesi mezunuyum. Sağlıklı yaşamı hayatım boyunca prensip hale getirmiş bir kişi olarak sağlık problemleri olan kişi ve kişilerin hayatlarına dokunup faydalı olabilmek için bu mesleği seçtim mesleğimi son derece severek yapıyorum .Mesleğime karşı görev ve sorumluluklarının bilincinde olup lisans eğitim boyunca öğrendiğim teorik ve pratik bilgileri en iyi şekilde uygulamak, mevcut bilgilerimi arttırmak için yeni geliştirilen tedavi ve egzersiz tekniklerini takip edip araştırmalar yapan biriyim.Tedaviye başlamadan önce degerlerndirmeler yapip sonra tedavi programini belirleyip tedavime başlıyorum..Evde bakım konusunda deneyimim var.Güler yüzlü pozitif bir insanımdır KOCAELİ

26-12-2018
Onaysız

Yaygın gelişimsel bozukluk, zihinsel yetersizlik, otizmi olan bireylere saatlik özel ders verilir. Okul öncesi öğretmenliği lisans mezunu olmakla beraber zihin engelliler öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Şuanda Tohum Otizm Vakfında staj görüyorum. Boş zamanlarımda ihtiyacı olan bireylere özel ders verebilirim. İSTANBUL (Anadolu)

29-12-2018
Onaysız

Özel ders Üniversite 4. Sınıf öğrencisiyim Yüksek bir sıralama ile üniversiteye girdim ve anlatma kabiliyetim gayet iyi. İlokul ve lise çağındaki öğrencilere ders verebilirim. İSTANBUL (Avrupa)

01-01-2019
Onaysız

ÖZEL DERS VEREBİLİRİM. ÖZEL EĞİTİM ALAN MEZUNU ÖĞRETMENİYİM.2 YILLIK REHABİLİTASYON TECRÜBEM VAR.DİL-KONUŞMA,OKUMA-YAZMA VE OTİZM ALANINDA ÖZEL DERS VEREBİLİRİM. GAZİANTEP

03-01-2019
Onaysız

EVDE FİZİK TEDAVİ-İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi 2017 mezunuyum. 1 yıllık Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi tecrübem var. Bu süreçte yetişkin ve çocuklarda nörolojik hastalık gruplarında çalıştım. Evde rehabilitasyon tecrübem de bulunmaktadır. İSTANBUL (Anadolu)

18-01-2019
Onaysız

GRUP ÖĞRETMENİ 6 yıl rehabilitasyon merkezinde Seramik Öğretmenliği yaptım. Çeşitli dans gösterileri hazırlayıp sundum. 14 yıllık hem idareci hem öğretmenlik (rehabilitasyon) tecrübemle çok güzel işler çıkartabileceğimi düşünüyorum. İSTANBUL (Anadolu)

08-01-2019
Onaysız

Dil ve Konuşma Bozuklukları (gecikmiş konuşma) Dil ve konuşma problemleriniz için size yardım edebilirim, iletişime geçmekden çekinmeyin. İSTANBUL (Anadolu)

09-01-2019
Onaysız

TECRÜBELİ ÖZEL EĞİTİM UZMANINDAN ÖZEL DERS Marmara Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği alanından mezunum. 3 yıldır aktif olarak özel çocuklarla çalışmaktayım. Halihazırda devam ettiğim özel öğrencim de mevcut. Tohum Otizm Vakfı, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı ve rehabilitasyon merkezlerinde özel çocuklarla çalışma tecrübem vardır. Üsküdar çarşıda ikamet etmekteyim. İSTANBUL (Anadolu)

09-01-2019
Onaysız

Özel Ders İstanbul Ataşehirde oturmaktayım. Belirttiğim derslerden özel ders verebilirim. Okan Üniversitesi Psikoloji(Tam Burslu) bölümünü 2018 yılında bitirdim. İSTANBUL (Anadolu)

11-01-2019
Onaysız

Özel eğitim Özel eğitim gerektiren bireylerle gerekli kazanım ve becerilere uygun eğitim verebilecek tecrübeye sahibim. BURSA

11-01-2019
Onaysız

Özel ders Tecrübem;özel eğitim gerektiren bireylerle gerekli kazanım ve becerilerine yönelik çalışmalara yöneliktir.Tanı farketmeksizin her yaştan gereksinimi olan bireylerle çalışabilirim BURSA

12-01-2019
Onaysız

EVDE FİZİK TEDAVİ Bilgi üniversitesi mezunuyum,2 yıldır ortopedik,nörolojik ve pediatrik birçok hastayla çalıştım.Evede bakım konusunda deneyimim var.Güler yüzlü pozitif bir insanımdır. İSTANBUL (Avrupa)

13-01-2019
Onaysız

Dershane ve üniversite birincisi uzman öğretmenden özel ders DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ UZMAN ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS Türkiyenin en popüler ve kaliteli üniversitelerinden İzmir 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesini İYİ DERECEYLE bitirdim + Türkçe Matematik İngilizce UZMANIYIM + yaklaşık 1500 saat ingilizce eğitimi aldım+ 2 dershanede birinciliğim var 25 yıl eğitim aldım +iki üniversitede eğitim ve işletme alanında 5 yıl eğitim gördüm + İkinci Üniversiteye BÖLÜM BİRİNCİSİ olarak girdim 16 YILLIK EĞİTİMCİYİM onlarca yarışmada birinciliğim var 2 ayrı sitede makalem yayınlandı ulusal bir gazetede 100 civarı yazım yayınlandı ayrıca 22 yıllık spikerim 3 ayrı okulda 1,5 yıl staj öğretmenliği yaptım STAJ NOTUM 100, 2003 de 24 yaşındayken 1 yıl okul müdürlüğü yaptım, 4 şehir + 8 okulda 1500 civarı öğrenciye yaklaşık 7500 saat ders verdim + 4 etütte çalıştım, kolej mezunuyum (İLKOKUL 1-4 TÜM DERSLER ORTAOKUL 5-6-7-8 TÜRKÇE İNGİLİZCE MATEMATİK VE SÖZEL DERSLER VERİYORUM ) detaylar için arayabilirsiniz Mustafa Serkan Kutlu Sınıf öğretmeni konya Selçuklu KONYA

23-01-2019
Onaysız

Dil ve konuşma terapisti Dil ve konuşma terapistim. 19 senelik tecrübem var. Dizartri, apraksi, alali, kekeleme. Ataşehir'de oturuyorum. İSTANBUL (Anadolu)

Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
Kullanıcı Görüşleri...

Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS"e otomatik aktarın.

İş Arayanlar

iş arayan 1830 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Aslı Ç.
Sosyolog

Dün

Sümeyya İ.
Psikolog

Dün

Merve G.
Psikolog

Dün

Kübra D.
Odyolog

Dün

Kübra K.
Psikolog

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Rehabilitasyon.com'daki güncellemeleri ve yenilikleri artık Facebook'dan da takip edebilirsiniz
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
1 Aylık ÜCRETSİZ DEMO'yu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.