Özel Ders İlanları

Özel Ders İlanları
Bilgilendirme
Özel ders veren eğitmenler, buradan ilan ekleyerek üyelerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Farklı içeriğe sahip ilanlarınız onaylanmayacaktır.
Toplam 14 kayıt
06-11-2018
Onaysız

özel eğitim uzmanı Özel Eğitim Yüksek lisans mezunuyum. 15 yıldır eğitimde, 9 yıldır da özel eğitim alanında bireysel ders ve aile eğitimleri veriyorum. Gelişimsel olarak geriden gelen, konuşmada gecikmesi olan, özel eğitim gereksinimli çocuklara, okuma güçlüğü çeken çocuklara, OSB özellikleri gösteren çocuklara birebir ders vermekteyim. İSTANBUL (Anadolu)

04-11-2018
Onaysız

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİNDEN ÖZEL DERS İst/AVRUPA Merhabalar İstanbul Aydın Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği alan mezunuyum. Aktif olarak Özel Eğitim alanında çalışmaktayım. Testler (Agte) ile çalışmalarımı UYGULANABİLİR DAVRANIŞ ANALİZİ (ABA) ile desteklemekteyim. Seans üzerinden çocuklarınıza eğitim verebilirim. Küçükçekmece/Sefaköy de ikametgah ediyorum seansı evlerinizde yapabilirim. İSTANBUL (Avrupa)

24-10-2018
Onaysız

ÖZEL EVDE FİZİK TEDAVİ SEANSLARI EVDE FİZİK TEDAVİ İSTEYENLER İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER ÖZEL EĞİTİME İHTİYAÇ DUYAN HASTALAR SEREBRAL PALSY FELÇLİ HASTALAR ORTOPEDİK RAHATSIZLIKLAR BEL-BOYUN FITIĞI ERZURUM

31-10-2018
Onaysız

özel ders Marmara üniversitesi mezunu özel eğitim alan öğretmeniyim üç yıllık deneyimim var. Beylikdüzünde kendi danışmanlık ofisimde ders veriyorum. İSTANBUL (Avrupa)

12-11-2018
Onaysız

Özel Eğitim Alan Mezunu Özel Ders Derslere başlamadan önce bir saat değerlendirme yapıp çalışılacak beceriler ve yol haritası çıkartılır. Beceriler çocuk ile çalışılırken gerekli görülen yerlerde veli derse alınır ve o becerinin nasıl doğru çalışılacağına dair veliye eğitim verilir. Eğitim boyunca ödevlendirmeler ile ebeveynlerimizi eğitim sürecine dahiliyatı sağlanır. Çocuğun duyusal eksikliği gözlemlenir ise özel eğitim ve duyusal bütünleme birleştirlip gelişimsel seviyesi arttırılır. Bu evrede çocuk için doğru ve gerekli materyallerin teminatı yapılıp eğitim süreci sıkı bir disiplin ile profesyonelce devam ettirilir. İSTANBUL (Avrupa)

09-11-2018
Onaysız

Özel Eğitim Uzmanı Özel eğitim Alan mezunu ve yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Otizmde bilimsel dayanaklı uygulamalar ile eğitim vermekteyim. İSTANBUL (Anadolu)

25-10-2018
Onaysız

Özel Eğitim Öğretmeni Özel Ders Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü mezunuyum. İstanbul'da özel eğitim alanında özel ders verebilirim. İSTANBUL (Avrupa)

18-10-2018
Onaysız

İSTANBULDA YAŞAYAN TECRÜBELİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİNDEN ÖZEL DERS MERHABALAR,BEN ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ İBRAHİM EROĞLU. ÖZEL EĞİTİMDE 7 YILLIK İŞ TECRÜBEM VARDIR.ŞU AN İSTANBULDA ÇALIŞIYORUM. EĞİTİM ALMAK İSTEYEN BİREYLERE ÖZEL DERS VERİYORUM.REHBERLİK YAPILACAKTIR.İLGİLENENLERE DUYURULUR TEL: 05067278445 BU NUMARALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. TEL:05454407283 İSTANBUL (Avrupa)

22-10-2018
Onaysız

Özel Ders otizm,down sendromu,dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu,özel öğrenme güçlüğü olan çocuklarımıza özel ders İSTANBUL (Avrupa)

01-11-2018
Onaysız

Özel Eğitim Öğretmeninden Özel Ders Bornova civarında oturan, Özel Eğitim desteğine ihtiyaç duyan, ilk ve orta öğrenimine devam etmekte olan öğrencilere deneyimli Özel Eğitim öğretmeninden özel ders verilir. İZMİR

13-11-2018
Onaysız

Zihin Engelliler, öğrenme güçlüğü, otizm, down sendromlu öğrencilere özel ders Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Zihin engelliler bölümü mezunuyum. Özel ders tecrübem vardır. Derslere başlamadan önce öğrenci değerlendirmeye alınarak öğrenci ile çalışılacak beceriler ve yol haritası çıkartılacaktır. Beceriler öğrenci ile çalışılırken gerekli görülen yerlerde veli derse alınır ve o becerinin nasıl doğru çalışılacağına dair veliye eğitim verilir. Dersler sonunda veliye bilgi ve tavsiyeler verilerek öğrencinin daha hızlı gelişim göstermesi için velinin eğitim sürecine katılımı sağlanır. İSTANBUL (Avrupa)

13-11-2018
Onaysız

Zihin Engelliler, öğrenme güçlüğü, otizm, down sendromlu öğrencilere özel ders Öğrenci ile derslere başlamadan önce öğrenciyi genel bir değerlendirmeye alınarak öğrenci ile çalışılacak beceriler ve yol haritası çıkartılacaktır. Beceriler öğrenci ile çalışılırken gerekli görülen yerlerde veli derse alınır ve o becerinin nasıl doğru çalışılacağına dair veliye eğitim verilir. Dersler sonunda veliye bilgi ve tavsiyeler verilerek öğrencinin daha hızlı gelişim göstermesi için velinin eğitim sürecine katılımı sağlanır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Zihin Engelliler alan mezunuyum. İSTANBUL (Avrupa)

13-11-2018
Onaysız

Dil konuşma ve akademik destek Akademik derslere destek yapilabilir. Okuma yazma veya matematik gibi derslerim öğretimi baştan yapilabilir. Dil konusma zorluğu olan çocuklara destek verilebilir. Davranış problemi olan çocuklara egitim verilebilir. Detaylar için iletişime geçiniz... EDİRNE

14-11-2018
Onaysız

Deneyimli Öğretmenden Özel Ders Verilir. Okuma ve yazma da güçlük çeken çocuklar, öğrenme zorluğu yaşayan öğrenciler ve otizmli öğrenciler için özel ders verilir. İSTANBUL (Anadolu)

Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
Rehabilitasyon.com Facebook'da...

İş ilanlarını ve diğer güncellemeleri Facebook'dan takip etmek için sayfamızı beğenin:

Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Rehabilitasyon.com'daki güncellemeleri ve yenilikleri artık Facebook'dan da takip edebilirsiniz
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
1 Aylık ÜCRETSİZ DEMO'yu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.