usta öğretici

Konuyu Cevapla + Yeni Konu Aç
[ 13-04-2013 ] usta öğretici

usta öğretici arkadaşlar beni bu alan hakında bılgılendırırsenız sevınırım.usta öğretıcı belgesı almak ıçın nasıl bır yol ızlemem gerekıyor?

[ 17-04-2013 ]
herhangi bir belgeye gerek yok lise çocuk gelişimi ve benzer bölüm mezunları rehabilitasyonlarda usta öğretici sıfatıyla çalışabilirler.
[ 26-04-2013 ] Usta öğretici belgesine yanıt.
Belgeyi almak için milli eğitim müdürlüklerinin açmış olduğu kurslara gitmeniz gerekmektedir.Eğer kızmeslek lisesi çocuk gelişimi bölümü meğzunu iseniz,milli eğitim müdürlüğünden dilekçe ile talepte bulunabilirsiniz.Ben bu kursları veren bölüm öğretmeniyim.İyi çalışmalar.
[ 11-05-2013 ]
Merhaba etlik anadolu kiz meslek lisesi özel egitim çıkışlıyim.2, 5 yil gatada usta ogretici olarak çalıştım acil s aryorum yardimci olabilirsensiz sevinirim...
[ 18-05-2013 ] Usta Öğretici
Merhabalar ben Kız meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim üniversiteyi özel okuyacağım o yüzden yazdan çalısmaya baslamam lazım iş bulmam mümkün müdür ? bilgilendirirseniz sevinirim.
[ 22-05-2013 ] usta öğreticilik hk
Büro Yönetimi ve Sekreterlik Meslek Elemanı
S.A
Ayrıntılar için üye girişi yapınız
merhaba konuyu okuyunca cevap vermek istedim.Usta öğreticilik kavramı artık yok.çünkü lise ve dengi okul mezunları artık usta öğretici statusunde atanamıyorlar milli eğitim atamalarında lise mezunu olan ve önceden usta öğretici sertifikası almış kişilere de memur veya diğer yardımcı personel olarak atama yapmya izin veriyor.bu konu hakkında inanın bir çok merciye sordum araştırdım.durum bu.yardımcı olarak derslere katılabiliyorlar ama imza yetkileri olmadığı için maalesef eski usta öğretici statuleri de ortadan kaldırılmış oluyor.zaten artık adaylık süreci ve hizmetiçi eğitim dönemi de olmadığı için en az lisans mezunları bu alanda resmi olarak öğretmen statüsünde oluyor.
paylaşmak istedim.
[ 24-05-2013 ] destek
evet sonay hanıma kesinlikle katılıyorum çok haklısınız
[ 02-03-2016 ] Usta Öğretici
Sosyal Hizmet yüksek okul mezunları özeleğitim merkezlerinde çalışabilirmi?
[ 09-03-2016 ]
imza yetkili olarak özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çalışamazlar.
[ 24-07-2017 ]
Sosyal hizmet meslek yüksekokul mezunları rehabilitasyon merkezlerinde çalışabiliyorlarmı?