Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

yeni yönetmelik ve stajer fizyoterapistlik

2005 yılında çıkan ve yeni yılla birlikte 2007 yılı başında zorunlu olacak yönetmelik dahilinde shcek ten ruhsat alan veya yeni açılacak merkezler meb den ruhsat alacaklar.bu doğrultuda kurumlarda çalışan tüm meslek elemanları stajer olacak.bu meslek elemanlarından biride fizyoterapistler.bizler sağlık elemanıyız ve öss sınavında fen bilimlerinden üniversiteye giriyoruz.meb e bağlı bir rehabilitasyon merkezinde çalışmaya başlayınca stajer öğretmen olarak görevlendiriliyoruz..1 yıl boyunca çalışıyoruz 3 sınava girdikten sonra başarılı olursak uzman öğretmen oluyoruz...benim bilgilerim böyle.yanlışım ve eksiğim varsa düzeltin..bu bizleri ödüllendirmek mi?cezalandırmak mı?
23-12-2005
Belirtilmemiş
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
1 Yanıt
 selamlar kerim bey sözkonusu yönetmeliği okudum orada staj sonunda öğretmen olunacağına ilşkin bilgi yok.okuduğuma göre her meslek elemanı stajyerlik süresinden geçiyor.Ancak mesleğinde  2 yıl çalışmış bir uzmanın stajyerliği direkt olarak ortadan kalkmış oluyor.(başka kurumda da olabilir)Ayrıca bu uzmanlar daha sonradan memuriyete geçtiklerinde stajyer memurluklarıda kalkmış oluyor.Yani biz gene fzt olarak geçiyoruz.Uzman öğretmenlik falan yok .iyi günler.
24-01-2006
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.

Kullanıcı Görüşleri...