Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

shçek ve meb

Son dönemlerde sertifikalı sınıf öğretmenleri her yerde görmekteyiz shçek e bağlı olan bazı kurumlar sertifikalı sınıf öğretmenlerine seans yazıyor.Diğer illerde durum nedir acaba?Yine seansla ilgili bir problem sorumlu müd.en son dönemlerde çıkan genelgeyle seans yazılabilmesi gerekirken bu da illere ve yorumlara göre değişmektedir.Sorumlu müd. şu an günlük 3 seans yazılabiliyor.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.
01-03-2006
Belirtilmemiş
Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
2 Yanıt
Erzurumda da durum kütahyadaki gibi. Zaten shçek in son yönetmeliğinde herşey açık.Eğer sertifikalı öğretmenin en az 3 yıl tecrübesi varsa özel eğitimci gibi seans yazabilirsiniz.Sorumlu müdüre ise günlük en fazla 3 bireysel yazabiliyoruz
01-03-2006
Belirtilmemiş

sizinde bildiğiniz gibi bu aydan itibaren tüm merkezler meb e bağlandı. il meb müdürlüklerindeki arkadaşlar işleyişlerimizi çok fazla bilmiyor. örneğin kütahyada il meb müd. bize bir takım matbu evraklar verdi bundan sonra bunları kullanacağımız söylendi. bu tip karışıklıklar olacaktır. bunu bırakın esk. shçek kurumunda müdürlük için gerekli olan 2 yıllık tecrübe aranmamaktadır. ayrıca sınıf öğretmenlerinin sadece zihinsel engelliler alanında çalışabilmesi için 3 yıllık deneyimi bulunması gerekiyor. diğer alanlarda deneyim aranmamaktadır. bu şekilde çalışabilirler. müd. konusunda ise kütahyada da 3 seanstan fazla yazılamıyor hatta bir genelgede müd izinli olması durumunda vekil müdüründe 3 seanstan fazla eğitim veremeyeceği belirtiliyordu. gelen evraklarınızı incelerseniz görebilirsiniz. iyi çalışmalar..
01-03-2006
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Kullanıcı Görüşleri...
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 974 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Nilay T.
Psikolog

Dün

Rabia C.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Bugün

Kahraman A.
Sosyolog

Dün

Nazan D.
Uzman Öğretici

Dün

Selda Ç.
Psikolog

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın