Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

remeron

merhabalar!!!

Benim de bir sorum olacaktı.Ben çok uzun süredir değişik bir hal içerisindeydim (yaklaşık 2-3 yıl).Bu durum mideme yansımış ve özellikle sabahları felaket bir bulantı oluyor midemden sarı su çıkıyordu.Doktora gittim bana mide hapları verdi ama ben bir sonuç alamadım ve ilaçları bıraktım.Bu arada çok sinirli aniden parlayan yaklaşık 1 ay hiç yemek yemeyen mevzu ne olursa olsun hiç heyecanlanmayan hiç korkmayan duygusuz biri oldum.Durumumun depresyon olduğunu biliyordum.Bundan yaklaşık 3 ay önce evde bir hap buldum remeron prospektüsünü okudum anneme sordum.Annem bir dene dedi ben doktora sordum bağımlılık yapmazmış iştah açarmış sakinleştirirmiş dedi.Ki ben ilaç kullanmayı hiç ama hiç sevmeyen başım çatlasa bile ilaç almayan biri olarak bu hapın günde 3/1 ini 3 ay boyunca kullandım.Şimdi durumum ne?

Bir kere müthiş iştahım açıldı 5 kilo aldım ve zevkle yemek yiyorum ve yemekyediğim için de kendimi çok mutlu hissediyorum.ama bir sorunum var bu sefer de çok heyecanlanıyorum en ufak şeyde heyecanlanıyorum.mesela otobüsden inerken topluluğa bir şey anlatırken v.s.şimdi size soruyorum bu hapın bağımlılık yapma olasılığı nedir?bıraktığımda beni neler bekliyor?kısacası bu ilaç hakkında sizlerden bilgi istiyorum.

çok teşekkür eder esenlikler dilerim.... 

08-03-2006
Belirtilmemiş
Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
0 Yanıt
Bu soruya henüz bir yanıt verilmemiştir.
Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.