1. sınıfta staj yapmak

1. sınıfta staj yapmak

1. sınıfta staj yapmak

merhaba ben psikoloji bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. staj yaparak mesleki anlamda kendimi geliştirmek istiyorum. henüz 1. sınıfta olduğum için staj bulabilir miyim? bana kişisel gelişim sağlar mı ? yapmalı mıyım ?

28-10-2018
Selimhan GARİP
Psikolog
PKT, KDF, BEP ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın
2 Yanıt

Merhaba, her gözlem ve öğrendiğin her bilgi yanına kar kalacaktır, her deneyim ve tecrübeye ihtiyacın var, bu şekilde yaklaşmanı tavsiye ederim. İmkanların doğrultusunda herşeyi yapmaya çalış tabii.

ne yazık ki patoloji almakla girilmiyor o kurumlara stajlara, bizim mesleğimiz için ücretsiz staj yapmak bile elzem :) tanıdığın her Hocanda yarına yanında olacaktır. 

Sevgiler

05-08-2019
Büşra KARADAĞ
Psikolog

Yorumlar

Öncelikle yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. Benim düşüncem de her zaman, sizin de dediginiz gibi, her deneyim ve tecrübenin insanı gelistireceginden yana. Bu bakımdan elimden geleni yapacağım ve yazdıklarınızı unutmayacağım. Tekrar çok teşekkürler.

Selimhan GARİP   -   06-08-2019

merhaba selimhan. staja başlamak için erken olduğunu düşünüyorum yani 2. sınıfta başlaman yada patoloji dersini aldıktan sonra başlaman daha iyi olacaktır. en azından öğrendiğin bir kaç bişiyle kendine birşeyler katabilirsin, 2. sınıftan sonra sürekli adliye hastane toplum ruh sağlığı merkezlerinde staj yapabilirsin senin için daha faydalı olacaktır.

11-02-2019
Gülseda KELEŞOĞLU
Psikolog

Yorumlar

Cevap verdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Dediklerinizi kesinlikle dikkate alacağım. Tekrar teşekkür ederim.

Selimhan GARİP   -   12-02-2019

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Masaüstü bilgisayar, Tablet, Telefon ve diğer cihazlarından kurumunuzla ilgili işlerinizi takip edin

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • 7/24 Heryerden Erişim
  • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
  • Servis Programı
  • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.