Özel Zeytinburnu Tek Çözüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Zeytinburnu Tek Çözüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Zeytinburnu Tek Çözüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.

Rehabilitasyon.com Facebook'da...

İş ilanlarını ve diğer güncellemeleri Facebook'dan takip etmek için sayfamızı beğenin:

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Kurumsal

Kurumumuz MEB\'na bağlı olup• Hiperaktivite Disleksia Rett sendromu Mental reterdasyon Otizm Gelişim geriliği Down sendromu Öğrenme güçlüğü Asperger sendromu Okul dönemi çocuğuna entegrasyon programı. Alanlarında farklı gelişen bireylere eğitim vermektedir Uzman kadromuzun hazırladığı eğitim programı içerisinde ; -Bireysel ve grup eğitimi -Zihinsel yetersizliğin çeşitli testlerle tespit ve ölçümü, bu ölçüme uygun bireysel eğitim planı -Akademik beceri eğitimi -Aile danışmanlığı ve eğitimi -Zihinsel engel ve özel eğitim gerektiren bireylere fizik tedavi eğitimi(fizyoterapi)yer almaktadır. Kurumuzda ayrıca özel eğitim ve psikoloji alanında öğrenim gören ve mezun durumda olan, kendini geliştirmek isteyen bireylere uzmanlarımızdan sertifikalı programlarda sunulmaktadır.

Rehabilitasyon.com'daki güncellemeleri ve yenilikleri artık Facebook'dan da takip edebilirsiniz