Miniatürk Parktaydık - Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler

Miniatürk Parktaydık - Özel Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kurumsal Haberler
İş Arayanlar

iş arayan 1301 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Gül K.
Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi

Bugün

Kübra G.
Okul Öncesi Öğretmeni

Dün

Merve P.
Sosyal Hizmet Uzmanı

Bugün

Aybüke T.
Psikolog

Bugün

Leyla A.
Psikolog

Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS"e otomatik aktarın.

İş mi Arıyorsunuz?

Başka bir şehire taşınmayı düşünüyor, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

26-07-2011 |

Miniatürk Parktaydık

Öğrencilerimizde  tatlı bir heyecan vardı. Çünkü Beyoğlu Sütlüce Miniatürk Parka gidilecekti.  Biz de çocuklarımız kadar heyecanlıydık. Acaba onlar için hazırladığımız miniatürk park gezisini beğenecekler miydi? Acaba gezi amacına ulaşacak mıydı?  Çocuklar şehirlerimizde bulunan önemli eserlerin minyatürlerini sevip, zihinlerinin bir kenarına tatlı bir gezi hatırası olarak kazıyacaklar mıydı?  Bu soruların cevabını bulmaya çok az kalmıştı.

Nihayet beklenen an geldi . Görevli öğretmenler tarafından geziye katılacak öğrencilerin yoklaması alındı. Servis arabalarına binildi ve heyecanlı yolculuk başladı.

Yol boyunca çocuklara gidilecek miniatürk park hakkında bilgiler verilmiş, sohbetler edilmiş ve soruları cevaplanmıştı. Miniatürk parka gelindiğinde heyecan doruktaydı.  Bazı minyatürler çocuklar için memleketlerinden tanıdıktı. Mardinli bir çocuğun nerdeyse boyu kadar olan Mardin Evleri, Edirneli bir çocuğun tam karşısında Selimiye Camisinin küçücük şekliyle duruyor olması şaşırtıcıydı.  Atatürk Havalimanındaki o kocaman dev uçaklar, gözlerimizin bakış açısına sığmayan kocaman ulu camiler şimdi karşılarında küçücük heykelcikti.  Az önce üzerinden geçtiğimiz Fatih Sultan Mehmet Köprüsü görülmeye değerdi, üstelik üzerinde arabalar değil biz vardık. Bol bol hatıra fotoğrafı çektirdik.  Her şey çok şaşırtıcı olduğu kadar eğlenceliydi de…

Sıra veda etmeye geldiğinde oradan gönülsüzce ayrıldık.  Çocukların ‘’Öğretmenim çok güzeldi, bir daha gelir miyiz?  Hepsi çok güzeldi. Sen bizim oraların köprüsünü, camisini gördün mü? Ben Atatürk ‘ün evini gördüm? ‘’ sözleri gezide amacımıza ulaştığımızın belirtileriydi.

Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.

Her konuda olduğu gibi gezilerimiz konusunda da bize fırsatlar sunan Kurucu Müdürümüz Zinet ANIK’a öğrencilerimiz ve velilerimiz adına teşekkür ederiz.

 

Miniatürk Park Gezisi Fotoğrafları için Linki Tıklayınız

 

 http://www.aydosrehabilitasyon.com/Resim-Detayi/16/miniaturk-park-gezisi.aspx

 

Fotoğraflar

Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı
Üyelik Gerekli

Yorum yapanları görebilmek ve yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Rehabilitasyon.com'daki güncellemeleri ve yenilikleri artık Facebook'dan da takip edebilirsiniz