07-01-2023 |

2023 Zam Oranı Belli Oldu

2023 Zam Oranı Belli Oldu

Özel eğitim okulları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde engelli bireylere verilen destek eğitiminin bütçeden karşılanacak kısmı; katma değer vergisi hariç olmak üzere bireysel eğitim için aylık 2.421 TL, grup eğitimi için 678 TL olarak belirlendi. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezlerine uygulanacak 2023 yılı zam oranı %60 olarak belli olmuştur. Tüm sektörümüze hayırlı olmasını dileriz.

Maliye Bakanlığı'nın 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Uygulama Tebliği, 1 Ocak 2023 tarihinden geçerli olmak üzere Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

 

Yorumlar (1)

[ Üyelere Özel ] 12-01-2023 12:09:50

Her şeye çok zam geldi. Bu engeli bireylerin en güzel şartlarda bakılması lazım, kendilerine ilgi, alaka en üst derecede verilsin. Bunun yanında da bu okullara destek verilmesi de gerekli. Ben herhangi bir okulu da tanımam bir ilişkimde yok. Fakat duyarlı bir vatandaş olarak bunları istiyorum. Bu insanlarımıza acımak yerine, eğitim verelim, ilgi alaka gördüğü bu eğitim kurumlarını güçlendirelim. Biliyorum ki biz evimizde bunları yapamayız, yavrularımızı evlere hapsetmeyelim, bunları yazarken bile duygulanıyorum.

Üyelik Gerekli

Yorum yapanları görebilmek ve yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kullanıcı Görüşleri...
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!