15 TATİL HEDİYEM ARKADAŞIMDAN


11-12-2019 |

15 TATİL HEDİYEM ARKADAŞIMDAN

Antalya Kumluca Sarıcasu Özel Eğitim Meslek okulu ile Samsun Ladik Şehit Ersan Sancı Anadolu Lisesi öğrencileri aralarında hediyeleşme yaptılar.

Antalya İli Kumluca ilçesi Sarıcasu Özel Eğitim Meslek Okulu 9. Sınıf öğrencileri ile Samsun İli Ladik İlçesi Şehit Ersan Sancı Anadolu Lisesi 10. Sınıf öğrencileri aralarında “15 TATİL HEDİYEM ARKADAŞIMDAN” isimli bir proje gerçekleştirdi. Bu proje kapsamında özel eğitim meslek okulu öğrencileri, görsel sanatlar ve el sanatları atölyesinde yapmış oldukları ürünleri ve sınıf öğretmenleri Abdullah Demir’in kendi kütüphanesinde bulunan kitaplardan Ladik’te bulunan akranlarına 15 tatil hediyesi olarak gönderdi.

Anadolu lisesi öğrencileri ve  sınıf öğretmenleri Özlem KILIÇER de özel eğitim okulu öğrencilerine, hikaye kitapları ile boya kalemleri, kurşun kalemler, silgi ve 15 tatil hediyesi olarak gönderdi. Her iki okul öğrencileri birbirlerine 15 tatil hediyesi göndererek akranları ile olumlu bir ilişki ve iletişim geliştirdiler. Özellikle özel eğitim öğrencilerinin fark edilmesi, akranları açısından sahiplenilmesi, hatta hiç tanımadığı ve belki de ömrü hayatı boyunca hiç karşılaşmayacağı akranına hediye gönderen Anadolu lisesi öğrencilerinin bu azmi toplumumuzun özel eğitime muhtaç bireylere sahip çıkmasına örnek oluşturmuştur.

Özel eğitim açısından akran etkileşimi önemli bir unsur olmakla beraber, bütünleşme uygulamaları açısından da işlevsel çalışmaları barındırmaktadır. Özel eğitim öğrencilerime bu çalışmada gösterdikleri özveriden dolayı Ladik Şehit Ersan Sancı Anadolu Lisesi öğrencilerine çok teşekkür ediyorum. Bu projeyi hayata geçirmemizde öncülük eden Ladik Şehit Ersan Sancı Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Sayın Özlem KILIÇER Hocama da şükranlarımı ve öğrencilerim adına teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Normal eğitim ortamında bulunan dostlarımızın özel eğitim ortamındaki öğrencilerine sahip çıkmaları ve onlar için mutluluk verici çalışmalar yapması hiç kuşkusuz bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Her iki okul idaresine de bu projede yer alan öğrenci ve öğretmenleri desteklediklerinden dolayı teşekkür ederiz. Sarıcasu Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Sayın Aydın DERMENCİOĞLU’NA ve  Ladik Şehit Ersan Sancı Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Behzat DİKMEN Beye sonsuz teşekkürler.

Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.

Abdullah DEMİR

Kumluca Sarıcasu Özel Eğitim Meslek Okulu Özel Eğitim Öğretmeni

Fotoğraflar

Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı
Üyelik Gerekli

Yorum yapanları görebilmek ve yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Özel Eğitim Uzmanı

Rehabilitasyon.com Facebook'da...

İş ilanlarını ve diğer güncellemeleri Facebook'dan takip etmek için sayfamızı beğenin:

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Remsis yayında! Tamamen Ücretsiz!
Remsis tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan web tabanlı bir otomasyondur. MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ olarak kullanmaya başlayın
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Tüm Cihazlarızla Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formlar
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Faturalar
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.