Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

İnsan Kaynakları > Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Aranan Nitelikler
- Lisans mezunu, (Sertifikalı Sınıf Öğretmeni, Sertifikalı Okul Öncesi Öğretmeni veya Zihinsel Engelliler Öğretmeni, engellilik konusunda çalışmalar yürütmüş) - Özel öğretim veya özel eğitim alanında 1-3 yıl arası tecrübesi olan, - Tercihen bir yabancı dil bilen, - Sözlü iletişim becerisi güçlü, - Planlama becerisine sahip, - Araştırma yapmayı seven, disiplinli, süreç ve sonuç odaklı.
İşin Tanımı
- Bireysel ve grup eğitimi hizmetlerini gerçekleştirmek, - Öğrencinin ön değerlendirmesini yaparak ihtiyaçları doğrultusunda programını hazırlamak ve seans içerik planlamasını yapmak, - Eğitsel değerlendirmeyi gerekli ölçme araçlarını kullanarak yapmak, test uygulamak ve raporlamak, - Öğrencinin gelişimi ve eğitimini izlemek, (var ise) aksamaları tespit etmek ve seans içeriğinde yeni düzenlemelere gitmek, - Konusu ile ilgili broşür ve kitapçık hazırlama çalışmalarına katkı sağlamak, - Aile eğitimi, Hizmet içi eğitim programlarında alanıyla ilgili konular açısından hazırlık yapmak, uygulamada görev almak, - MEB yönetmeliklerinde sorumlu olduğu günlük/aylık/yıllık evrakları zamanında hazırlamak.
Diğer Bilgiler 
ŞehirDetayları görmek için Üye Girişi yapınız..
Kurum
Kurum Sertifika
Eklenme Tarihi
Son Başvuru Tarihi
İş ilanına telefon, email, posta yoluyla yapılacak başvurular değerlendirilmeyecektir. Lütfen başvurunuzu aşağıdaki form aracılığıyla site üzerinden yapınız. CV Bilgileriniz incelendikten sonra (uygun görülürse) sizinle irtibata geçeceğiz.
İlana Hemen Başvurun Arkadaşa Gönder
İş İlanına başvuru Uzman üyelerimize özeldir. Lütfen Üye Girişi yapınız. Eğer Üyeliğiniz yoksa ücretsiz üyelik için burayı tıklayınız.