Özel Beşyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

BEŞYILDIZ PERSONELİNE VEDA TÖRENİ

28-07-2017
 

Fotoğraflar

Videolar

Kayıt Yok

Dosyalar

Kayıt Yok

 

-Kurumumuzda özverili ve başarılı çalışmaları ve tutum davranışlarıyla BEŞYILDIZ ailesinin beğenisi kazanarak Teşekkür Belgesini almaya layık görülen Murat Can CILIZ, Selda ILGIN, Sevim KARAGÖZ, Gülmerve MALUK Olcay UZUN, Haydar İŞLER, Sevilay KANPOLAT, Özge EROL ve Filiz ÖZER’e düzenlenen törende söz alan Beşyıldız Özel Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Kemal CESUR ve Kurum Müdürü Hamza TEPEBAŞ’ın veda konuşmalarının ardından ayrılan personele TEŞEKKÜR BELGESİ takdiminden sonra Beşyıldız Özel Eğitim ailesi olarak alkışlar eşliğinde gelecekte kendilerine başarılar dilekleriyle Kurumdan uğurlanmıştır.
-Kaliteli eğitimin yanı sıra Personel motivasyonunu artıracak sosyal aktiviteleri kendisine ilke edinen Beşyıldız Özel Eğitime yeni personel atandığında hoş geldiniz tanışma töreni, ayrıldığında eğlenceli veda partileri düzenleme, tüm personelin doğum günlerini kutlanması etkinliği, Ayın Personeli seçimi, ödüllendirme taltif, Piknik ve geziler, öğretmenler günü gibi özel günlerin kutlanması, bayramlaşma merasimleri vs. sayamadığımız birçok etkinliklere imza atarak bu tür etkinliklerin eğitim kalitesini artırmada olumlu etki sağladığına inanarak her zaman olduğu gibi bundan sonrada yoğun olarak etkinliklerini sürdürmeye devam ederek BEŞYILDIZ Bölgesinde kendisinden daha çok söz ettirerek liderliğe yakışır başarılara imza atarak Bölgemizi ve Gebze'yi en iyi şekilde temsil etmeye devam edecektir.
-Kurumumuz hakkında daha fazla bilgi için, yine Kurumumuzun facebook www.facebook.com/besyildizozelegitimokulu adresinden ve Kurumumuzun www.besyildizozelegitim.k12.tr web sitemizden yayınlanan etkinlik haberimizi takip edebilir. Ayrıca Şubemiz olan Özel Mucize Çocuk Özel Eğitim Kurumumuzun facebook ( www.facebook.com/mucize41) hesabına da bakılmasını tavsiye ediyoruz.
-Kurumumuzda GÖRME-ZİHİNSEL-İŞİTME-KONUŞMA BOZUKLUKLARI-YAYGIN GELİŞİMSEL BOZUKLAR-ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ-BEDENSEL engelli bireyler destek eğitim programlarıyla bölgede tüm programların bir arada olduğu tek Kurum olma özelliğini taşımaktadır.

ETKİNLİK FOTOĞRALARI

  

Toplam 2 yorum yapıldı, ortalama beğeni << Bir önceki sayfa  |  Bir sonraki sayfa >>
?? 13-08-2017
Kurumunuzda göreve başlayan personelinize de hoş geldiniz töreni yapıyor musunuz? Hep ayrılanların haberini okuyoruz...
[ Yorumu yapanı görmek için üye girişi yapınız ]
Yorumu değerlendirin
Kötü Normal İyi
 
Tebrik 01-08-2017
Tebrikler.Calismalariniz aktiviteleriniz ayakta alkislanacak kadar guzel. Umarim bütün kurumlara örnek teskil eder. Temennisiyle .. Iyi calismalar.
[ Yorumu yapanı görmek için üye girişi yapınız ]
Yorumu değerlendirin
Kötü Normal İyi
 
Toplam 2 yorum yapıldı, ortalama beğeni << Bir önceki sayfa  |  Bir sonraki sayfa >>

Yorum yaz

Sadece üyelerimiz yorum yazabilir ve yorumları değerlendirebilirler
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir